Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Благодійність

UKRSIBBANK BNP Paribas Group, як частина міжнародної групи, переконаний, що сучасний бізнес відіграє важливу роль у суспільстві. Вже багато років банк здійснює низку соціальних проєктів, спрямованих на підтримку різних людей – як дітей, так і дорослих, – яким особливо потрібна допомога і опора.

Наші проекти

Як активний учасник суспільства банк робить свій внесок у створення кращого майбутнього: підтримує програми, спрямовані на розвиток освіти, залучає до здорового способу життя, співпрацює з благодійними фондами та організаціями.

Усі проєкти UKRSIBBANK – це довготривалі історії, до яких ми залучаємо як наших співробітників, так і клієнтів.

Срібна монетка

З 2009 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» звертають увагу суспільства на потреби людей із синдромом Дауна.

Щороку банк проводить спеціальну акцію «Срібна монетка» та протягом трьох місяців разом з клієнтами збирає кошти на проєкти, що суттєво сприяють розвитку людей із синдромом Дауна. За цей час завдяки підтримці наших клієнтів нам вдалося зібрати кошти на реалізацію значущих проєктів, зокрема: обладнання спеціалізованого Центру раннього розвитку дітей із синдромом Дауна, поширення програм з розвитку мовлення і читання, семінари та комплексну діагностику, консультування дітей та батьків, друк спеціальної літератури, гранти на реалізацію регіональних проєктів інклюзії для поліпшення якості життя людей із синдромом Дауна.

Частиною проєкту підтримки людей із синдромом Дауна є також спеціальна благодійна платіжна картка банку «Срібна монетка», яку може замовити кожний клієнт банку. Щокварталу UKRSIBBANK з власних коштів перераховує внесок на рахунок ВБО «Даун Синдром» за те, що клієнти активно використовують цю картку.

Також уже багато років поспіль UKRSIBBANK підтримує акцію Lots Of Socks до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна. 21 березня співробітники банку вдягають яскраві непарні шкарпетки як символ додаткової хромосоми, привертаючи увагу до особливих людей. Більше того, співробітники купують різнокольорові шкарпетки, що символізують додаткову пару хромосом та висловлюють свою толерантність і підтримку людей із синдромом Дауна. Всі отримані кошти від продажів перераховуються на підтримку спеціалізованих благодійних фондів, що допомагають батькам та інклюзивним вихователям.

Жити означає рухатися

З 2013 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує проєкт Міжнародної благодійної фундації «Лікар.Інфонд» «Жити — означає рухатися», що спрямований на підтримку дітей з порушенням центральної нервової системи та опорно-рухового апарату.

UKRSIBBANK переконаний, що великий успіх складається з маленьких досягнень. Завдяки системній підтримці банку діти з ДЦП проходять курси реабілітації в міжнародній клініці відновлювального лікування, оснащеній сучасним діагностичним та реабілітаційним обладнанням, у Трускавці, Львові, Києві, а також курси іпотерапії. Це дієво допомагає дітям на шляху до свободи рухів і перемоги над хворобою. І нехай маленький, але успіх кожної нашої підопічної дитини: перше сказане слово, перший крок, — це справжній прорив.

«Світ на дотик» – видавництво книг шрифтом Брайля

UKRSIBBANK BNP Paribas Group приєднався до благодійної програми «Світ на дотик» у 2016 році. З того часу банк підтримує друк книг шрифтом Брайля, серед яких: «Азбука», «Кіт в чоботях», «Здоров’я та безпека», «Хлопець на всі 100%», «Дівчина на всі 100%», «Лицарі чистої планети», «Явища природи», «Гаррі Поттер і таємна кімната».

У 2021 році банк здобув перемогу у конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку- 2021» у номінації «Суспільство». Банк був обраний з-поміж 23 фіналістів за свій внесок у створення можливостей для навчання та розвитку дітей з вадами зору.

Банк відзначено за реалізацію проєкту «Бачити невидиме» в межах благодійної програми «Світ на дотик», а також забезпечення дітей та інших людей з вадами зору сучасними книгами. Так, в рамках проєкту рельєфно-крапковим шрифтом Брайля надруковано 500 екземплярів книги «Гаррі Поттер і таємна кімната» Дж Роулінг у п’яти частинах. Видання розповсюдили серед 25 бібліотек та закладів освіти для дітей з вадами зору. Додатково банк профінансував аудіодескрипції до фільму «Гаррі Поттер і таємна кімната», завдяки якій діти можуть через аудіоопис відтворити сюжет відеоряду.

Літня математична школа для школярів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group приділяє велику увагу розвитку талантів молодого покоління. Зокрема, розвитку юних математичних талантів разом з благодійним фондом «Афіна». З 2016 року UKRSIBBANK підтримує Всеукраїнську літню математичну школу на базі УФМЛ Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Це дозволяє талановитим дітям посилити свої знання з математики та провести канікули з користю.

Крім того, у 2019 році UKRSIBBANK став партнером Європейської математичної олімпіади для дівчат – European Girl’s Mathematical Olympiad (EGMO), що вперше відбулася в Україні під патронатом Міністерства освіти та науки України та за сприяння Малої академії наук.

Музей Булгакова

«Я буду Вам другом» — ця цитата великого Майстра влучно підкреслює теплі відносини UKRSIBBANK з літературно-меморіальним музеєм Михайла Булгакова, який зберігає таємниці та історії з життя видатного письменника.

Банк поділяє цінності, якими живе музей, — збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь. Тривала дружба з 2008 року стала основою для низки меценатських проєктів. Спільними зусиллями співробітників музею та банку в дім під номером 13 на Андріївському узвозі повернено унікальний архів справжніх листів Майстра та фотографій з автографами, що належали сестрі письменника Надії та її дочці Олені Земській.

Банк став партнером організації виставки «Дім як поштова скринька» — це культурологічна розвідка про епістолярну спадщину та атмосферу часу на прикладі життя одного будинку. За підтримки банку відремонтований внутрішній дворик. Крім того, на основі документів і матеріалів, присвячених історіям навколо будинку та життю родини Булгакових, видано унікальні книги «Михаил Булгаков. Киевское эхо» та «Дом Булгакова».

UKRSIBBANK – постійний партнер проведення творчих вечорів у музеї – Журфіксів. Це музичні концерти, прогулянки по «містичному простору» будинку Майстра, чаювання на знаменитій веранді, на які банк постійно запрошує своїх клієнтів та партнерів.

Сприяння розвитку медицини

Багато років UKRSIBBANK BNP Paribas Group прагне надати можливості доступності захисту здоров’я українців. Банк підтримує міжнародний благодійний фонд «Сприяння розвитку медицини». Завдяки чому були організовані консультації населення у селах мобільними медичними бригадами.

Крім того, під час пандемії Covid-19 UKRSIBBANK надав фінансову допомогу на закупівлю необхідних медичних товарів для майже 80 лікарень з переліку, затвердженого Міністерством охорони здоров’я України для розміщення пацієнтів із коронавірусом COVID-19 у різних містах України.

На виділені кошти банк закупив: костюми для біобезпеки (водонепроникні), респіратори FFP3, а також FFP2, рукавички, захисний спецодяг, захисні черевики, захисні маски, окуляри, антисептики для рук, рідке мило, а також інші вироби першої необхідності для захисту медиків та медичне приладдя.

Закупівля усіх матеріалів здійснювалася за допомогою благодійних фондів «Сприяння розвитку медицини» та «Лікар.Інфонд».

Зазначимо, що на міжнародному рівні BNP Paribas, головний акціонер UKRSIBBANK, виділив 1 млн євро на програму дослідження COVID-19 та розробку вакцини науково-дослідницьким Інститутом Пастера, Франція (Institut Pasteur). Більше того, щоб посилити підтримку в умовах кризи охорони здоров’я, BNP Paribas запустив план надзвичайної допомоги та зобов’язався надати 50 млн євро як внесок у реалізацію плану підтримки протидії COVID-19 у більш ніж 30 країнах, що включає локальну підтримку лікарень, вразливого населення та молоді.

Підтримка дітей з дитячих будинків та інтернатів

Щороку напередодні Дня народження банку UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Нового року співробітники банку роблять подарунки тим, хто цього особливо потребує – дітям з інтернатів та дитячих будинків. Для багатьох працівників UKRSIBBANK ділити радість дня народження компанії та новорічна акція «Стань чарівником» це вже добра традиція – радіти та дбати не лише про своїх друзів, колег, рідних та близьких, а й здійснювати мрії дітей з інтернатів та дитячих будинків України.

Підтримка жінок

Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas UKRSIBBANK є активним промоутером гендерної рівності та підтримує жінок у їх прагненні розвитку. У 2020 році UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав Декларацію за гендерну рівність та проти домашнього насильства на підтримку Цілей сталого розвитку ООН №5 «Гендерна рівність» та №8 «Гідна праця та економічне зростання». Банк є партнером благодійних фондів «Ми поруч» та «Матусі» та підтримує ініціативу підтримки жінок у кризових ситуаціях та надання можливостей професійного розвитку.

Фонди-партнери благодійних проєктів UKRSIBBANK BNP Paribas Group

ВБО «Даун Синдром», МБФ «Сприяння розвитку медицини», МБФ «Лікар.Інфонд», ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні», МБФ «Здоров’я майбутнього», БО «Благодійний Фонд «Афіна», БФ Музею М. Булгакова, БО Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні, БФ «Амбасадор Добра», БО «БФ «Ми поруч».