Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Positive banking

Positive banking

Ми прагнемо позитивно впливати на наших клієнтів, партнерів, співробітників, суспільство та довкілля і щодня доводимо це своїми операційними рішеннями, своєю діяльністю. Насамперед ми підтримуємо проєкти, на які можемо впливати завдяки доступності наших продуктів та послуг. Це, зокрема, партнерські програми, дії відповідального роботодавця, прозора закупівельна політика, програми корпоративної соціальної відповідальності, а головне — залучення нашої команди до проактивної позиції. Саме тому ми активно інтегруємо в нашу бізнес-модель 17 цілей сталого розвитку ООН та повсякчас підкреслюємо важливість соціальних та екологічних аспектів. Наразі банк працює за такими ключовими напрямками.

 • Запобігання кліматичним змінам

  Головний партнер UKRSIBBANK – BNP Paribas — лідер сталого фінансування у Європі розділяє цілі Паризької кліматичної угоди 2015 року. Тож, наш банк як частина глобальної групи також підтримує перехідну економіку та партнерів, які прагнуть до зменшення вуглецевого сліду, а також відновлення екосистеми нашої планети.

  Детальніше
 • Підтримка підприємців

  UKRSIBBANK BNP Paribas Group розуміє, що саме за малим та середнім бізнесом стоїть розвиток нашої економіки. Пропонуючи послуги для підприємців, ми заохочуємо людей з різноманітними знаннями створювати та розвивати бізнес, підтримувати соціальні та підприємницькі інновації.

  Детальніше
 • Молоде покоління

  Взаємодія з молоддю і допомога в розвитку — один із стратегічних напрямків UKRSIBBANK. Ми залучаємо амбітну молодь до пошуків сучасних рішень, даючи можливість розвиватися та водночас отримувати релевантний досвід співпраці із міжнародною компанією, а також займаємося фінансовою освітою, зокрема підростаючого покоління.

  Детальніше
 • Локальні екосистеми

  Працюючи у майже 65 країнах світу, група BNP Paribas підтримує проєкти, важливі для суспільства та місцевих громад. Так, Група прагне поліпшити локальне, соціальне і культурне середовище в тих країнах, де працює.

  Детальніше
| 1.743 сек. | SQL -680 | 35.68MB