Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Запобігання кліматичним змінам

Головний партнер UKRSIBBANK - BNP Paribas — один з найбільших міжнародних банків — є підписантом Паризької кліматичної угоди 2015 року. Тож, наш банк як частина глобальної групи також підтримує перехідну економіку та партнерів, які прагнуть до зменшення вуглецевого сліду, а також відновлення екосистеми нашої планети.

Що ми робимо для відновлення екосистеми?

Для цього ми інвестуємо у власну енергоефективність, а також заохочуємо наших партнерів до зеленого переходу, даємо їм зручні рішення та підтримуємо тих, хто розділяє нашу мету позитивного впливу на довкілля. Більше того, ми даємо зручне рішення нашим клієнтам, щоб зробити щоденне sustainability життя звичкою, допомагаємо їм брати участь у створенні глобального сталого майбутнього.

Priceless Planet Coalition

На думку 70% українців, питання глобального потепління загострилося за останні п’ять років, і 83% згодні, що боротьба з кліматичними змінами – найважливіше завдання людства. При цьому 77% підтверджують, зміни клімату вже сьогодні мають безпосередній вплив на життя і здоров’я кожного жителя планети. Такі результати дослідження Mastercard і UKRSIBBANK BNP Paribas Group, проведеного у квітні 2021 року в Україні.

Щоб запобігти негативним наслідкам глобального потепління, компанія Mastercard заснувала Priceless Planet Coalition – глобальну ініціативу, головною метою якої є відновлення 100 мільйонів дерев у світі за п’ять років для зниження рівня СО2. У 2021 році UKRSIBBANK став генеральним партнером Priceless Planet Coalition в Україні.

Клієнти банку особисто робили внесок у відновлення лісів і запобігання глобальному потеплінню, здійснюючи безконтактні NFC-оплати своєю карткою Mastercard від UKRSIBBANK. За такі безготівкові розрахунки з Mastercard банк UKRSIBBANK додатково виділив кошти на висадку 75 тисяч дерев у важливих для планети лісах Австралії, Кенії та Бразилії. При цьому користувачеві не нараховувалися додаткові комісії у зв’язку з ініціативою. Регіони для відновлення були обрані експертами з кліматології та відновлення лісів Conservation International та Інститутом світових ресурсів (World Resources Institute) на підставі передового наукового підходу у боротьбі з глобальним потеплінням.

За даними нашого дослідження, 69% українців заявили, що вони будуть більше турбуватися про навколишнє середовище, ніж раніше. І ми запропонували просте рішення – шляхом щоденних безконтактних NFC платежів за товари та послуги картками Mastercard від UKRSIBBANK. Це наш спільний позитивний вплив на довкілля та внесок у краще майбутнє.

Зелена політика

Програма «Зелена компанія для працівників» створена для прискорення зменшення прямого впливу Групи BNP Paribas, до складу якої входить UKRSIBBANK, на навколишнє середовище. Амбіція UKRSIBBANK як частини BNP Paribas – бути лідером у галузі сталого фінансування. Із Зеленою політикою банк узгоджує свої дії як учасник банківського сектору та як роботодавець.

У 2020 році банк запропонував усім співробітникам підписати маніфест КСВ «Зелена політика» та стати амбасадором екологічного стилю життя. Банк організував сортування, збір і передачу на переробку вторинної сировини макулатури та пластику у своїх офісах.

Також у 2020 році UKRSIBBANK відмовився від продукції одноразового використання. Це поширюється на сферу громадського харчування в банку, матеріально-технічне забезпечення офісу, політику подарунків та рекламні товари відмова від друкованої промо та рекламної продукції – і водночас перехід у цифровий формат комунікації з клієнтами і партнерами.

Ми дякуємо усій команді банку за розділення цінностей та прагнення стати ще більш відповідальною компанією, що успішно реалізовує проєкти захисту навколишнього середовища заради кращого майбутнього.

Збереження різноманіття нашої планети

Група BNP Paribas, частиною якої є UKRSIBBANK, припинила будь-яку співпрацю з компаніями, які забруднюють навколишнє середовище: вугілля, газ, сланці, проєкти розвідки в Арктиці тощо. Так, починаючи з 2017 року BNP Paribas не фінансував жодного нового проєкту електростанції, що використовує вугілля, та у жодній країні світу не консультує щодо купівлі чи продажу таких активів. У 2019 році банк ухвалив строки, після яких клієнти Групи, що виробляють електроенергію, більше не зможуть використовувати вугілля: 2030 для Європейського Союзу та 2040 для решти країн.
UKRSIBBANK також повністю слідує цій меті та прагне створити зелений офіс, щороку висаджує дерева по всій Україні, заохочує співробітників до зеленого способу життя, а також допомагає клієнтам стати енергонезалежними.

IQ energy

Як партнер програми енергоефективності IQ energy UKRSIBBANK отримав нагороду ЄБРР за найбільшу кількість реалізованих проектів за програмою, що дозволила українцям скористатися «теплими кредитами», утепливши та модернізувавши свої помешкання: будинки та квартири. 22 тисячі проектів — саме таку кількість нам вдалося реалізувати від початку старту програми IQ energy в 2016 році.

| 1.678 сек. | SQL -665 | 35.3MB