Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Боротьба з корупцією

UKRSIBBANK BNP Paribas Group - один з найбільших банків України. Довіра клієнтів та бездоганна репутація - це ключові активи нашого банку. UKRSIBBANK неодноразово визнавався надійним, відкритим, прозорим і професійним банком у різних міжнародних та українських рейтингах. Банк завжди діє у рамках українського законодавства та дотримується норм міжнародного права.

Зобов'язання UKRSIBBANK в боротьбі з корупцією

Оскільки корупція суперечить етиці та є незаконною, банк взяв на себе публічні зобов’язання вести свій бізнес чесно та відповідно до чинного законодавства. Банк запровадив нульову толерантність до корупції, незалежно від її форми та обставин, в яких вона може проявитись. З цією метою банк: члени Правління, члени Наглядової Ради, службові особи, працівники, афілійовані особи, агенти або будь-які інші пов’язані особи не беруть та не будуть брати участь у жодній діяльності або діях, що могли б порушити Закон США «Про боротьбу із корупцією за кордоном» від 1977 р., Закон Франції «Sapin II» від 2016 р., Закон Великої Британії щодо хабарництва від 2010 р., та Закон України «Про запобігання корупції» або будь-які чинні законодавчі та нормативно-правові акти щодо боротьби з корупцією та хабарництвом. Для дотримання вказаних законодавчих та нормативно-правових актів в банку затверджена та успішно функціонує Політика щодо боротьби з корупцією.

UKRSIBBANK очікує від своїх контрагентів дотримання фундаментальних принципів у сфері боротьби з корупцією та хабарництвом, викладених у вищезазначених законодавчих та нормативно-правових актах. Контрагенти, які представляють послуги BNP Paribas (постачальники послуг), мають більш високу ймовірність залучення у корупційні діяння, тому керівництвом BNP Paribas Group прийнято рішення щодо закріплення основних принципів боротьби з хабарництвом та корупцією в договорах з постачальниками.
Вищевказані принципи також закріплено у Кодексі Поведінки BNP Paribas Group.

Як проінформувати про порушення

Детальну інформацію ви можете отримати за посиланням

| 1.557 сек. | SQL -664 | 35.17MB