Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Професійна етика

UKRSIBBANK входить до Групи BNP Paribas, головний актив якої — це довіра клієнтів, яка з часом тільки зміцнюється. Для банку важливо дотримуватися фундаментальних принципів поведінки і ведення бізнесу, щоб виправдати цю довіру.

Кодекс поведінки

В UKRSIBBANK встановлені правила поведінки, дотримання яких є обов’язком для всіх його працівників: діяти чесно, справедливо, професійно та служити інтересам клієнта. Такі правила зафіксовані у відповідному документі — Кодексі поведінки UKRSIBBANK. Зазначені цінності закріплені та виконуються на рівні всієї Групи BNP Paribas.

Конфлікт інтересів

З метою належного управління конфліктами інтересів, які так чи інакше можуть виникнути в діяльності кожної фінансової установи, в UKRSIBBANK затверджена Політика управління конфліктами інтересів. Головними цілями Політики є забезпечення справедливості при вирішенні ситуацій конфліктів інтересів, захист репутації та інтересів як клієнтів, так і власних інтересів банку.

Боротьба з корупцією та хабарництвом

UKRSIBBANK входить до переліку провідних фінансових установ України, тому одним з ключових завдань банку є збереження бездоганної репутації та підтримка позитивного іміджу, сформованого за довгі роки роботи. Це особливо стосується протидії проявам корупції та діянням, прирівняним до корупційних. В банку, відповідно до чинного законодавства та вимог Групи BNP Paribas, затверджена та успішно функціонує Політика боротьби з корупцією.

Інформування про порушення

В нашому банку створена та успішно функціонує Процедура інформування про порушення «Whistle-Blowing», за допомогою якої кожен працівник має можливість повідомити про будь-яку проблему чи звернутися за необхідною допомогою в Комплаенс із збереженням конфіденційності звернення.

Контроль професійних знань

Задля надання клієнтам банку гарантій високої якості обслуговування, в нашому банку впроваджена система навчання, підвищення кваліфікації та контролю знань працівників.