Історія


2012 – випуск облігацій УкрСиббанка на суму 1 млрд. грн. було визнано кращою угодою на первинному ринку облігацій України у фінансовому секторі” (Cbonds).


2011  – УкрСиббанк взяв безпосередню участь у відновленні українського ринку облігацій, організувавши 9 випусків. Банк виступив лід-менеджером одного з найбільших випусків на ринку: АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» (750 млн. грн.) і 6-ти залізниць України (на загальну суму 1,8 млрд.грн.), а також лід-менеджером і андеррайтером випуску лідера дистриб`юції сантехники та керамічної плитки ТОВ «ПТК «Агромат» (100 млн. грн.) і найбільшого українського аеропорту ДП МА "Бориспіль" (250 млн.).


2009-2010  – УкрСиббанк виступив реструктуризатором для низки емітентів локальних облігацій (здобув 2-е місце в номінації «Кращий реструктуризатор в Україні 2010» від агентства Cbonds).


2008 – УкрСиббанк вкотре доводить, що він є найефективнішим організатором випусків облігацій на українському ринку: 10 нових випусків.


2007 – Банк акумулював різнобічний досвід обслуговування випусків облігацій компаній-представників різних форм власності й секторів економіки: 18 нових випусків (зокрема випуски облігацій підприємств з банківського сектору, продуктового й не продуктового рітейлу, харчової промисловості, транспорту й металургії).


2006 – УкрСиббанк був названий агентством Cbonds «Найкращим організатором на українському ринку облігацій»: 12  нових випусків (22% всіх випусків в Україні). Серед клієнтів УкрСиббанку 2 муніципалітети: Донецьк і Одеса.


2005 – УкрСиббанк був нагороджений агентством Cbonds як «Найкращий інвестиційний банк в Україні»: 17 нових випусків (52% всіх випусків в Україні).
Облігації, які були випущені за допомогою УкрСиббанку мають найвищу ліквідність: 5 випусків, організованих УкрСиббанком ввійшли в ТОП-10 за об`сягами торгів на біржі ПФТС.


2004 – УкрСиббанк залишається очевидним лідером на українському ринку боргових інструментів: 7  нових випусків (23% всіх випусків в Україні).


2003 – УкрСиббанк зайняв позиції лідера на ринку корпоративних і муніципальних облігацій, загальний об`єм випусків, організованих УкрСиббанком перевищив 1 млрд. грн.: 8 нових випусків (28% всіх випусків в Україні).

 

2001-2002  – УкрСиббанк починає свою діяльність на ринку облігацій, організувавши свій перший випуск.