Кореспондентські відносини


  • Ностро-рахунки

АТ «УкрСиббанк» BNP Paribas Group має розгалужену кореспондентську мережу, яка охоплює головні фінансові центри світу, що повністю відповідає потребам клієнтів.


При здійсненні платежів через АТ «УкрСиббанк» клієнти отримують індивідуальне обслуговування, консультації кваліфікованого та досвідченого персоналу банку, а також гнучкі тарифи на послуги, що пропонуються.

Перелік основних Ностро-кореспондентів АТ «УкрСиббанк» наведений нижче.

 

  • Лоро-рахунки

Основні умови обслуговування:

• Безкоштовне ведення кореспондентських рахунків в усіх валютах;
• Нарахування процентів на кредитний залишок за кореспондентським рахунком;
• Здійснення розрахунків у рамках подовженого операційного дня;
• Конкурентоздатні тарифи на платежі в іноземній валюті;
• Проведення платежів з конвертацією без додаткових комісій.

 

АТ «УкрСиббанк» надає можливість отримання коштів на поточний (кореспондентський) рахунок, відкритий в АТ «УкрСиббанк» в євро, незалежно від того, в якій валюті вони були відправлені. Конвертація коштів буде здійснюватись автоматично і без додаткової оплати. Таким чином, Лоро-кореспондентам не потрібно відкривати безліч рахунків в різних валютах. Достатньо мати кореспондентський рахунок тільки в євро.

 

За додатковою інформацією, будь-ласка, звертайтеся:

 

Центр роботи з фінансовими інститутами

Тел. +38 044 201-22-69

Факс. +38 044 537-50-59
kiev.cib.investor.relations@ukrsibbank.com


 

  • Протидія легалізації коштів

Група BNP Paribas у своїй діяльності керується нормами законодавства Франції та Європейського Союзу з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. АТ «УкрСиббанк» входить до складу Групи BNP Paribas та здійснює свою діяльність відповідно до стандартів Групи BNP Paribas стосовно протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму, дотримується існуючих міжнародних фінансових санкцій (ембарго) та політик пильності (в тому числі «Знай свого Клієнта»).

 

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті Групи BNP Paribas www.bnpparibas.com/en/about-us/compliance.

 

Разом з тим, АТ «УкрСиббанк» у своїй діяльності регулюється нормами чинного законодавства України, зокрема Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» № 1702-VII від 14.10.2014 р. (з наступними змінами та доповненнями) та Постановою Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу» № 417 від 26 червня 2015 року.

 

В АТ «УкрСиббанк» запроваджено Правила первинного фінансового моніторингу, Програми здійснення фінансового моніторингу, а також Програму ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів, які постійно оновлюються відповідно до вимог чинного законодавства України та найвищих Європейських стандартів. Актуальність та відповідність зазначених документів регулярно перевіряється Департаментом внутрішнього аудиту АТ «УкрСиббанк» та Національним банком України.

 

Додатки:

USA Patriot Act Certification
Wolfsberg Group Anti-Money Laundering Questionnaire