Зірки на старті


Програма «Зірки на старті» спрямована на залучення, утримання і розвиток молодих спеціалістів і випускників з найкращих університетів України з метою формування сильної професійної команди менеджерів в майбутньому.

 

До участі в програмі «Зірки на старті» УкрСиббанк запрошує відповідальних, креативних, відданих і амбітних молодих людей, що хочуть приєднатися до нашої міжнародної команди.

  

Ми оголошуємо про початок зимового набору на програму «Зірки на старті».


rising-star.png   • Про програму

Тривалість програми:
6 місяців з можливістю подальшого працевлаштування в УкрСиббанку

Реалізація програми:
Головний офіс (Київ)
 
Можливі напрямки роботи:
Маркетинг і реклама
Корпоративний бізнес
Роздрібні банківські послуги
Споживче кредитування
Private Banking
Інвестиційні банківські послуги
Фінанси
Iінформаційні технології
Менеджмент ризиків
Робота з простроченою заборгованістю
Внутрішній Аудит та Комплаенс
Управління людськими ресурсами
Юридична сфера
Безпека
Закупівельна діяльність

 

Ми пропонуємо нашим стажерам:

• Роботу над власним проектом протягом стажування
• Підтримку ментора
• Навчання в рамках спеціально створеної освітньої програми 
• Можливість працевлаштування на постійну роботу після успішного закінчення стажування
• Конкурентоспроможну заробітну плату
• Молоду команду, з якою можна отримати свій перший досвід роботи

 

Вимоги до кандидатів:

• Студент останніх курсів чи молодий спеціаліст (1-2 роки після закінчення університету) без досвіду роботи у відповідній сфері
• Високий рівень знання англійської мови
• Високий рівень комунікативних і аналітичних навичок
• Лідерські навички і відкритість до змін
• Високий рівень володіння комп'ютером


  • Етапи відбору

Надсилайте Ваше резюме, вказавши персональну інформацію та бажаний напрямок роботи, на електронну адресу hrd@ukrsibbank.com з темою листа «Зірки на старті». 

Інтерв'ю (телефонне інтерв'ю). В разі успішного проходження першого етапу відбору, ми запросимо тебе на телефонне інтерв'ю. Інтерв'ю повністю або частково проводитиметься англійською мовою і триватиме не більше однієї години. Метою інтерв'ю є оцінка компетенцій, а також бажання і мотивації приєднатися до нас і працювати в вибраній сфері.

Центр оцінки. Беручи участь в індивідуальних та групових завданнях, у тебе буде можливість продемонструвати свої навички і компетенції, а також вміння працювати в команді. Після проходження Центру оцінки, кожен кандидат отримає зворотній зв'язок щодо сильних сторін та навичок, що потребують додаткового розвитку.

Інтерв'ю з керівником. Це інтерв'ю відбуватиметься з керівником підрозділу,в якому ти будеш працювати протягом стажування.  • Запитання/контакти

Чому тривалість стажування 6 місяців?

На нашу думку, саме така тривалість стажування дасть можливість стажеру зрозуміти всі головні бізнес процеси всередині компанії, отримати необхідні знання та навички для реалізації власного проекту, а також ближче познайомитися з напрямками діяльності, і процесами, що супроводжують їх.

 

Що передбачає Освітня Розвиваюча Програма?

Освітня Розвиваюча Програма – це спеціальний перелік навчальних курсів, що створений на основі існуючих в компанії тренінгів для розвитку стажерів, їх персональних і професійних навичок, а також їх мотивації протягом всього періоду стажування.

 

Що таке система Менторства (Mentoring system)?

Система Менторства допомагає кращому і швидшому вливанню в роботу і передбачає підтримку протягом всіх 6-ти місяці стажування наставника, який допомагає учаснику програми у всіх робочих питаннях, а також питаннях правильної організації робочого часу.


Якщо у тебе виникли будь-які запитання щодо Програми, ти можеш надіслати їх нам на електронну адресу hrd@ukrsibbank.com з темою листа «Питання щодо Програми «Зірки на старті». 


  • Історії успіху  
     
 
   
lukash  

Лукаш Ганна


Служба Реінжинірингу


Працює в УкрСиббанку з 2015 року


Твої враження від програми «Зірки на старті»?


Програма «Зірки на старті» подарувала мені улюблену роботу, чудовий розуміючий колектив, щоденні прогулянки Подолом (адже мій офіс знаходиться саме там) та ще й цілий список речей, без яких я не уявляю свого буденного життя!


Кожен день програми був насичений емоціями і яскравими подіями: тренінгами, зустрічами, цікавими проектами! Я надзвичайно щаслива, що продовжую свою кар'єру у УкрСиббанку і маю можливість зростати як професіонал, тому що серед справжніх зірок ти і сам сяєш! 


То ж, моя порада така: «Працюйте наполегливо і натхненно. Покажіть, що Ви справжня «Зірка», яка прагне залишитись серед зірок».

     
     
     
 Касянок2.jpg     

Касянок Кирило


Департамент операційних розрахунків


Працює в УкрСиббанку з 2015 року


Я приєднався до міжнародної команди УкрСиббанку у березні 2015 року. На той час я був студентом 5 курсу КНТЕУ за спеціальністю «міжнародна економіка» і уявити не міг, що вже через 6 місяців стану повноцінним співробітником одного з найуспішніших іноземних банків в Україні.


Протягом програми я працював над проектом «Створення консультаційного центру Валютного контролю», за допомогою якого, ми зробили наш Центр валютного контролю ближчим та відкритішим для клієнтів. Завдяки наполегливій праці та підтримці керівників, після завершення свого стажування, я обійняв посаду провідного фахівця Центра валютного контролю.


З того часу я поряд з більш досвідченими колегами із задоволенням консультую клієнтів щодо операцій з іноземною валютою. Таким чином, я не тільки застосовую набуті знання за фахом та розвиваюся як професіонал, але й знаходжу задоволення у щоденній роботі.

     
     
     
malinka.png

 

Малинка Сергій

 

Департамент менеджменту персоналу

 

Працює в УкрСиббанку з 2012 року

Як виглядало моє 6-місячне стажування в УкрСиббанку?

Коли розпочалось моє стажування, я був приємно здивований уважністю і розумінням з боку колег, а також професіоналізмом ментора, який допомагав мені, надавав цінні поради і ділився власним досвідом. Я познайомився з іншими стажерами – ми стали гарними друзями! І головне – жодної рутинної роботи, цікаві завдання, іноді навіть творчі, що, безумовно, мотивує!