Корпоративна культура та соціальна відповідальність

UKRSIBBANK має цінності, які скеровують нашу діяльність, які є частиною етики та політики банку. Серед них запобігання змінам клімату, розвиток молодіжних ініціатив, підтримка підприємництва та місцевих ініціатив.

Етичність клімату та запобігання змінам клімату

Проблема екології сьогодні наріжна для цілого людства. Ми не співпрацюємо з компаніями, які забруднюють навколишнє середовище. Ми припинили партнерство з тими, хто видобуває вугілля, газ, сланці, хто веде проекти розвідки в Арктиці.

Також ми використовуємо поліграфію з переробленого паперу. Кожне відділення банку має баки для сортування сміття. Наші співробітники розділяють та поширюють ідеологію екопродукції.

Ми всі у справі

Наприкінці 2018 року ЄБРР відзначила наш банк за найбільшу кількість реалізованих проектів за програмою енергоефективності IQ energy. Ми реалізували 22 тисячі проектів, починаючи з 2016 року. За цей час понад 35 тисяч українців скористалися «теплими кредитами», утепливши та модернізувавши свої будинки та квартири.

Ми провели грантовий конкурс «Climate Changemakers Awards» серед молодих науковців, які готові реалізувати свої еко-проекти. Це є спільна ініціатива з CASERS, головною кейс-спільнотою України. Проект залучив інтелектуальну молодь, що є двигуном суспільних трансформацій. Визнані експерти у сфері «Екологія» визначили 10 найкращих рішень протидії змінам клімату та покращення умов навколишнього середовища. Переможці отримали гранти на розвиток своїх проектів. В Україні «Climate Changemakers Awards» — це лише перші кроки у пошуку серед молодих вчених інноваційних рішень для збереження клімату та покращення екологічної системи України.

| 1.518 сек. | SQL -581 | 27.9MB