Музей Михайла Булгакова


Вже кілька років УкрСиббанк Private Banking підтримує Київський літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова. За цей час між музеєм і банком склалися дуже теплі і дружні відносини. І такий розвиток подій цілком логічний і закономірний. Можна навіть сказати — це була доля, адже центральний офіс Укрсиббанк Private Banking розташований по сусідству з музеєм М. А. Булгакова — зовсім недалеко від Андріївського Узвозу.

 

Крім сусідства, банку також близькі й цінності, якими живе цей музей. Адже для УкрСиббанку точно так само, як і для музею, дуже важливе збереження культурного надбання для майбутніх поколінь. Щоб жодна частинка нашої славної історії не була загублена, щоб майбутні покоління також завмирали з трепетом, коли вимовляється ім'я та прізвище «Михайло Булгаков».

 

У наш час співробітники музею М.А. Булгакова продовжують підтримувати традиції, початок яким поклав сам великий письменник і його сім'я. Серед цих традицій організація дитячих днів народжень, проведення музичних вечорів, прогулянки по «містичному простору» булгаковського будинку, чаювання на знаменитій булгаковській веранді.

 

У травні 2012 року спільними зусиллями співробітників літературно-меморіального музею М.О. Булгакова та УкрСиббанк Private Banking у дім під номером 13 на Андріївському узвозі повернено унікальний архів справжніх булгаківських листів та фотографій з автографами, що належали сестрі письменника Надії та її дочці Олені Земській.

 

 

Детальніше про цю подію читайте у випуску інформаційного дайджесту:   digest_PB.jpgПроект підтримки музею УкрСиббанком спрямований на відновлення будівлі музею та популяризацію творчості великого Майстра. Також в УкрСиббанку відкрито рахунок фонду сприяння музею і кожен може внести кошти і долучитися до доброї справи.

 

 

Реквізити літературно-меморіального музею М. А. Булгакова

 

Фонд сприяння музею М. А. Булгакова
Рахунок №26002287163400
МФО 351005
ЕДРПОУ 26384334
 

domik.jpg