«Париж як він є»


УкрСиббанк BNP Paribas Group та Французький інститут в Україні запрошує на зустріч з французькою культурою - на фестиваль «Париж як він є», який пройде в Києві з 13 вересня по 10 жовтня.paris.17706.jpgРодзинкою фестивалю стане виставка «Закоханий Париж» Жерара Юфераса - одного з найвідоміших сучасних фотографів, роботи якого увійшли до колекцій різних музеїв, таких як Європейський Дім фотографії в Парижі, Національна Галерея в Лондоні, Музей д'Елізе в Лозанні, зібрання Хенкеля в Німеччині і т. д. Виставка пройде в залі «Хлібня» в національному заповіднику «Софія Київська».

paris_amour.17712.jpg«Закоханий Париж» - це портрет міста на тему кохання. Адже столиця Франції по праву вважається найромантичнішим місцем на планеті - містом закоханих. На знімках Жерара Юфераса можна побачити найщасливіші миті в житті різних людей. Це портрети світських і релігійних весільних церемоній пар різного кольору шкіри, соціального походження та віросповідання. Але всіх молодят об'єднує те, що вони вирішили пов'язати свої долі в найромантичнішому місті на землі. І ця різнорідність пар - чарівне поєднання культур є одним з багатств Парижа.

 

Крім того, в рамках фестивалю місто на берегах Сени постане в кадрах циклу фільмів «Париж сьогодні». Мелодії французької столиці проллються в рамках туру «Французький поцілунок» в піснях Полін Паре, Полін Кроз і Елоді Фреже. Поринути в життя паризького бомонду допоможе журналіст газети «Фігаро» Бертран де Сен-Венсан, який особисто представить свою книгу «Весь Париж».

 

Відкриття фестивалю відбудеться 13-го вересня о 19.30 в Маріїнському парку на літній естраді «Ракушка».