Курси конвертації по карткам

Курси конвертації по карткам

 • Валюта
 • Блокування
 • Списання
 • UAH/USD
  38,30
  37,55
 • UAH/EUR
  41,61
  40,80
 • USD/UAH
  35,84
  36,57
 • EUR/UAH
  38,81
  39,60
 • USD/EUR
  1,1005
  1,0985
 • EUR/USD
  1,0760
  1,0770

Курси конвертації по карткам

Від’їжджаючи за кордон на відпочинок чи у відрядження, не потрібно турбуватись про купівлю іноземної валюти у пунктах обміну, курси валюти за кордоном чи відкриття рахунків у різних валютах. Усе, що вам потрібно — це поповнити свій картковий рахунок, відкритий у будь-якій валюті, необхідною сумою коштів.

Усі платіжні картки, які емітує UKRSIBBANK, є міжнародними, тому ви можете використовувати їх для отримання готівки та оплати товарів та послуг у будь-яких пунктах, де присутні логотипи Міжнародних платіжних систем (МПС) VISA та MasterCard.

Курси конвертацій валют:

Курси конвертації валют МПС, що використовуються при списанні коштів з карткового рахунку, встановлюються щоденно і можуть відрізнятись від офіційних курсів Національного банку України та / або комерційних курсів банку:

Курси конвертації Visa

Курси конвертації MasterCard

UKRSIBBANK не стягує додаткових комісій за конвертацію валют при здійсненні фінансових операцій по міжнародним платіжним карткам АТ «УКРСИББАНК» (списання).

Курс конвертації валют UKRSIBBANK при здійсненні фінансових операцій по міжнародних платіжних картках АТ «УКРСИББАНК» (списання) та курси конвертації валют при обробці авторизаційних запитів по міжнародних платіжних картках АТ «УКРСИББАНК» відносно валюти карткових рахунків (резервування/блокування) встановлюються щоденно і можуть відрізнятись від офіційних курсів Національного банку України:

Здійснення розрахунків за кордоном

Зняття коштів у банкоматах за кордоном чи розрахунку в мережі Інтернет в валюті, яка відрізняється від валюти рахунку, відбувається конвертація за наступними правилами:

1. У момент здійснення операції на рахунку блокується необхідна сума в валюті рахунку, розрахована згідно курсу на день здійснення операції;

2. Списання коштів з карткового рахунку відбувається протягом 2-30 днів після здійснення операції (блокування) за розрахунковим курсом, що діє на день списання коштів з карткового рахунку за наведеними нижче правилами конвертації валюти.

Внаслідок цього, при коливанні валютного курсу, можливе виникнення різниці між заблокованою та списаною з карткового рахунку сумою.

Правила конвертації валюти:

Правила конвертації валюти при здійсненні розрахунків за кордоном / в мережі інтернет за допомогою платіжної картки UKRSIBBANK:

1. Якщо валюта операції USD чи EUR, конвертація в валюту рахунку відбувається за курсом UKRSIBBANK;

2. Якщо валюта операції не USD чи EUR, наприклад, польський злотий PLN, валюта операції конвертується в USD за курсом Міжнародної платіжної системи (Visa або MasterCard), а далі USD конвертується в валюту рахунку за курсом UKRSIBBANK;

3. Якщо валюта операції UAH, конвертація відбувається з використанням миттєвої конвертації валюти Dynamic Currency Conversion.

Миттєва конвертація валюти (DCC)

DCC (Dynamic Currency Conversion) — миттєва конвертація валюти — проведення за кордоном операції у валюті країни-емітента картки (для України це гривня).

Іншими словами при знятті чи купівлі за кордоном банкомат чи продавець пропонує миттєво конвертувати суму операції з місцевої валюти в UAH. При цьому в банкоматі клієнт отримує місцеву валюту або покупка відбувається в місцевій валюті.

Операції з миттєвою конвертацією валюти можуть проводитись при:

– Знятті готівки за кордоном в банкоматі чи касі

– Розрахунках за кордоном у торгівельній мережі

– Розрахунках на іноземних інтернет-ресурсах

Правила конвертації валюти при використанні технології DCC:

Спочатку банк-еквайр (тобто банк, який обслуговує іноземний банкомат, магазин або сайт) конвертує суму покупки в UAH за власним курсом. Такий курс в більшості випадків значно гірший для клієнта, ніж курс платіжної системи або UKRSIBBANK.

Оскільки розрахунки між банком і платіжною системою відбуваються в USD, сума в UAH, розрахована за курсом банку-еквайра, конвертується в USD за курсом платіжної системи.

Далі сума в USD конвертується в валюту рахунку клієнта за курсом UKRSIBBANK. Отримана сума блокується на рахунку клієнта в момент здійснення операції. При списанні коштів з рахунку сума в USD, яку платіжна система виставила до списання з рахунку клієнта (за своїм курсом на день обробки транзакції), конвертується в валюту рахунку клієнта за курсом UKRSIBBANK та списується з рахунку.

Фактично відбувається декілька етапів конвертації. Це спричиняє суттєву різницю між сумою операції, що відображається в банкоматі, касі чи в інтернет-магазині, та фактичною сумою блокування та подальшого списання з рахунку.

Миттєво конвертувати валюту пропонують банкомати, виводячи на екран повідомлення про конвертування за вказаним курсом, іноземні інтернет-магазини1, продавці в торговельній мережі при розрахунку картками.

1 — приклади популярних іноземних сайтів, що використовують технологію DCC: Google Adwords, PayPal, Wargaming, сайти купівлі авіаквитків, оренди автомобілів та інші іноземні сайти, що пропонують вартість товарів чи послуг в UAH.

Поділитися сторінкою: