Поточні рахунки у гривні

АКЦІЇ! До 30.06.2023 для нових клієнтів UKRSIBBANK діють:

Поточні рахунки у гривні

Поточні рахунки у гривні — першочерговий продукт для вашого бізнесу, який дозволяє здійснювати та приймати платежі в межах України.

Незалежно від вибору тарифного плану у вас завжди є персональний менеджер, який займається всіма вашими питаннями.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group з метою встановлення / продовження ділових відносин та дотримання вимог законодавства України, внутрішніх процедур банку при проведенні ідентифікації юридичної особи, надає можливість заповнити Анкету-опитувальник як у відділенні банку, так і онлайн за посиланням нижче. Це наддасть вам можливість, пройти прискорено процедуру відкриття рахунку онлайн.

Інформація щодо дотримання режиму рахунків з/на рахунки нерезидентів незалежно від валюти платежу. Деталі за посиланням.

З 22 червня 2021 року UKRSIBBANK запроваджує контроль щодо заповнення реквізиту «Код країни нерезидента» у розрахункових документах в національній валюті, відповідно до вимог постанови Правління НБУ від 21 січня 2004 року N 22 «Інструкція про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті», згідно якої банки здійснюють контроль за заповненням реквізиту «Код країни нерезидента», за вихідними платежами в національній валюті. Ознайомтеся з основними вимогами до заповнення реквізиту «Код країни нерезидента» за посиланням, інформація щодо заповнення цього реквізиту в системі UKRSIB business описана в пам’ятці

З кожним пакетом надаємо:

Високу швидкість проведення розрахункових операцій

Економію: плата за обслуговування рахунку стягується лише за наявності видаткових операцій

Можливість здійснювати платежі без відвідування банку за допомогою інтернет-банкінгу UKRSIB business

Безкоштовне зарахування безготівкових коштів

 • Економ

  Універсальне рішення для будь-якого бізнесу. Класичне поєднання зручності та вигідних умов, якщо не передбачається велика кількість розрахункових операцій.

  Детальніше
 • Безлімітний

  Це необмежені можливості для вашого бізнесу. Безкоштовні платежі в будь-якій кількості. Обирайте цей тарифний пакет, якщо проводите багато розрахункових операцій.

  Детальніше
 • Рахунки спеціального режиму використання

  Цей тарифний пакет призначений для відкриття і використання поточних рахунків спеціального режиму використання юридичних осіб, підприємців, нотаріусів, адвокатів, у т.ч. для зарахування страхових коштів (лікарняні, декретні) на рахунки страхувальників–роботодавці.

  Детальніше
 • Для формування статутного фонду

  Призначений для акумулювання на ньому коштів засновників (учасників) підприємства з метою подальшої державної реєстрації цього підприємства як юридичної особи.

  Детальніше