14.09.2017

$10 000 від UKRSIBBANK отримав проект Cardiomo — переможець фіналу битви Стартапів «Час відростити ріг»

$10 000 від UKRSIBBANK на свій розвиток отримав проект Cardiomo — переможець фіналу битви Стартапів «Час відростити ріг» — конкурсу, який організували UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Startup.Network для українських IT- та фінтехкомпаній.

Це мініатюрний прилад для постійного моніторингу здоров’я, який миттєво передає інформацію про можливі порушення та небезпечний стан серця, легенів та інших органів родичам або лікарю. Головний приз — $10 000 від UKRSIBBANK переможець вирішив використати для виготовлення спеціальної партії Cardiomo, яка буде передана безкоштовно тим, кому це дійсно необхідно. «На ці гроші ми виготовимо партію пристроїв, які передамо тим, хто не може собі дозволити такі витрати: у державні клініки, дитячі клініки, інтернати, служби допомоги літнім людям», — повідомив Роман Бєлкін, винахідник проекту.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group старанно шукав цей унікальний проект. Це були занятні битви стартапів у десяти містах України: Київ, Одеса, Черкаси, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Івано-Франківськ, Вінниця та Миколаїв. Сотні заявок, неймовірно цікаві ідеї, кмітливі та винахідливі підприємці та 12 найкращих фіналістів.

«IT галузь — це найпрогресивніша галузь економіки. Це те, що сьогодні створює майбутнє. Ми переконані, що талановиті підприємці заслуговують, щоб їх ідеї були помічені та гідно оцінені. Ми хочемо дати можливість таким підприємцям реалізувати свої ідеї і знайти інвесторів для подальшого активного розвитку бізнесу», — зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.180 сек. | SQL -590 | 33.56MB