09.02.2021

100 000 гривень та подорож до Парижу для бізнес-леді: Франко-українська ТПП за участі UKRSIBBANK оголошує конкурс на підтримку жіночого підприємництва в Україні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як партнер Французької торгово-промислової палати в Україні запрошує жінок-підприємниць до участі у конкурсі кращих проєктів бізнесу, що слугують розвитку України, «Створено жінками».

До 15 березня включно всі жінки-кандидатки, які вже започаткували власну справу, незалежно від їхнього виду діяльності, можуть подати заявку на участь у конкурсі.

Переможниця цьогорічної Премії «Створено жінками» отримає:

  • 100 000 грн на розвиток власного бізнесу;
  • 5-денну подорож до Парижу для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу;
  • безкоштовне членство у Франко-Українській торгово-промислової палати протягом року.

Уже третій рік поспіль Франко-українська торгово-промислова палата організовує Премію «Створено жінками» на підтримку жіночого підприємництва в Україні. Адже, мета Палати, серед іншого, – просувати в Україні французькі цінності, в тому числі професійну рівність чоловіків і жінок.

«Розуміючи потенціал жінок, їх роль у розвитку підприємництва та внесок у економіку України, UKRSIBBANK запустив в 2019 році програму «Жінки в бізнесі». Підтримка Премії «Створено жінками» від Франко-української ТПП – наступний крок у напрямку орієнтирів для нас як для компанії, яка на глобальному рівні Групи BNP Paribas вже давно опікується питанням гендерної рівності та прозорого бізнесу, – зауважила Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – UKRSIBBANK як надійний фінансовий партнер створює умови та надає своїм клієнткам якісні фінансові інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу».

В Україні французькі компанії приділяють особливу увагу просуванню жіночих талантів, призначаючи їх на керівні посади. Премія «Створено Жінками» – логічне продовження руху у цьому напрямку.

Ознайомтеся з більш детальними умовами та подавайте заявку на сайті Франко-української ТПП до 15 березня включно за посиланням.

Поділитися сторінкою: