01.02.2021

«100 найстійкіших глобальних корпорацій»: BNP Paribas банк №1 у Франції та №2 у Європі

BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK сьомий рік поспіль входить до рейтингу «100 найстійкіших глобальних корпорацій», який щороку оприлюднюється спеціалізованим канадським журналом Corporate Knights. Уперше BNP Paribas увійшов до списку «100 найстійкіших глобальних корпорацій» 15 років тому, і вже цього року обійняв 46 місце у загальному рейтингу та №1 серед французьких банків, що прагнуть сталого розвитку, та другим серед європейських, із загальної кількості 935 банків та постачальників фінансових послуг, оцінених на світовому рівні.

Рейтинг Corporate knights визнає активну роль BNP Paribas у розробці позитивного впливу фінансових продуктів та послуг, найважливіший критерій у методології Global 100 для фінансового сектору. Групу також відзначають за соціальні аспекти, зокрема, гендерної – значної частки жінок у Раді директорів (6 з 14, тобто 43%) та політики в галузі охорони праці. Нарешті, включення результатів нефінансової діяльності до змінної компенсації, що присуджується вищому керівництву BNP Paribas, також принесло Групі позиції лідера.

«Ми пишаємось тим, що вже сьомий рік поспіль входимо до переліку «100 найстійкіших глобальних корпорацій». Постійні гарні результати у щорічному міжнародному рейтингу «Corporate knights» підкреслюють рішучість BNP Paribas виконувати свої зобов’язання бути відповідальним банком, а також ефективність дій Групи для досягнення екологічних, соціальних та управлінських цілей»,підкреслила Лоранс Пессе, Керівник корпоративної соціальної відповідальності BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.930 сек. | SQL -578 | 33.05MB