04.03.2015

120 000 грн для дітей із синдромом Дауна тільки за перший місяць «Срібної монетки»

За перший місяць традиційного благодійного проекту «Срібна монетка» у відділеннях УкрСиббанку BNP Paribas Group вдалося зібрати понад 120 тисяч грн на потреби дітей із синдромом Дауна. Це рекордна сума за такий короткий період часу, що говорить про підвищену увагу клієнтів банку до акції і проблем дітей із синдромом Дауна.

Нагадаємо, за підсумками проекту «Срібна монетка» у 2014 році УкрСиббанк перерахував понад 300 тисяч грн на рахунок всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром». Цього року збір коштів на потреби «сонячних» дітей буде проходити з 2 лютого по 31 березня.

Зібрані у рамках проекту кошти будуть спрямовані на підтримку процесу прийняття дітей із синдромом Дауна в загальноосвітні дошкільні установи. Для цього необхідно створити освітню програму для педагогів по всій Україні, сформувати службу підтримки сімей, надавати послуги з раннього втручання із залученням фахівців (професійна психолого-педагогічна підтримка на базі Центру раннього розвитку), провести регіональні навчальні семінари для батьків і фахівців, створити курс відеопідтримки для фахівців, які працюють з дітьми із синдромом Дауна.

Пожертвувати кошти можна кількома способами:

  1. У всіх відділеннях УкрСиббанку розміщені бокси для збору пожертвувань. Кошти можна внести безпосередньо в бокс.
  2. Якщо сума пожертви становить понад 1000 грн, гроші зараховуються через касу.
  3. Також доступне безготівкове перерахування коштів за реквізитами: Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром», р/р 26005265663402, МФО 351005, АТ «УкрСиббанк».
  4. Можна внести пожертвування онлайн через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром», клікнувши на посилання «Пожертвувати».
  5. Ще одна можливість допомогти дітям із синдромом Дауна — замовити платіжну картку «Срібна монетка» від УкрСиббанку.

Кожен, хто зробить внесок від 5 гривень у відділенні банку, може отримати у співробітника відділення спеціальну наклейку і приклеїти її на малюнок сонечка — символу людей з синдромом Дауна — перетворивши таким чином пунктирний малюнок у справжнє сонце.

Поділитися сторінкою: