21.12.2019

15,9% у гривні на розвиток бізнесу: UKRSIBBANK кредитує СМБ

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує з жовтня 2019 року середньому та малому бізнесу найдоступніший на українському фінансовому ринку кредит для підприємців з найнижчою відсотковою ставкою — 15,9% у гривнях. Банк враховує потреби своїх клієнтів та підвищує представникам СМБ доступ до додаткових ресурсів.

«Роль малого та середнього підприємництва в позитивних змінах економіки багатогранна. Саме тому ми намагаємося всіляко підтримати завзяття підприємців розвивати власний бізнес. Зараз ми створюємо безліч сприятливих умов, але найголовніше з пропонованих продуктів – це те, що ми знизили ставку при кредитуванні і ця цифра тепер дорівнює 15,9% річних у гривні, — розповідає Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Це конкурентно вигідна пропозиція на ринку, яка дозволить малому і середньому бізнесу не тільки встояти в умовах мінливого світу, а й бути фінансово привабливими, успішними і незалежними від зовнішніх чинників».

Кредити на поповнення обігових коштів — це один з найефективніших інструментів розвитку СМБ. Зазначимо, що серед переваг обслуговування UKRSIBBANK прозорі критерії оцінки позичальників та професійна експертиза міжнародного банку.

До того ж UKRSIBBANK зібрав і структурував для українських підприємців якісну інформацію про можливість інвестування у свій бізнес за рахунок відкритих міжнародних грантових програм сфери: інновацій, фінансів, навчання, консалтингового пільгового кредитування за рахунок компенсації, енергоефективності, кліматичних змін тощо.

Поділитися сторінкою: