05.12.2019

1MillionHours2Help: програма волонтерів групи BNP Paribas

У вересні 2018 року, у партнерстві з міжнародною федерацією UNI Global Union, BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — посилила свою соціальну відданість, підписавши глобальну угоду про основні права на робочому місці, запровадивши світовий мінімальний соціальний стандарт. Відповідно до цієї угоди, Група BNP Paribas взяла на себе зобов’язання виділити до 2020 року 1 мільйон оплачених волонтерських годин серед усього трудового колективу. В рамках Міжнародного дня волонтерів BNP Paribas запускає програму #1MillionHours2Help для всіх працівників Групи у всьому світі.

Сприяння більш стійкому та рівномірному зростанню

Метою програми #1MillionHours2Help є те, щоб працівники Групи використовували свій робочий час, щоб сприяти зусиллям організацій, які прагнуть створити більш інклюзивний, екологічно свідомий світ. Його мета? Для досягнення загальної суми 1 мільйона годин добровільної роботи, наданої працівниками Групи у всьому світі в 2020 році, що еквівалентно трохи більше половини дня оплачуваних волонтерських годин на одного працівника на рік. Ця кількість годин може змінюватися залежно від регіону чи сфери бізнесу.

Антуан Сір, Head of Company Engagement, член Виконавчого комітету Групи, каже: «Ця угода дозволить багатьом нашим працівникам надати свій робочий час для підтримки зусиль асоціацій, що працюють для покращення світу. Це робить вирішальний внесок у соціальну відповідальність BNP Paribas».

Співробітники можуть розподілити свої волонтерські години колективно або індивідуально для асоціації, яка працює в будь-якому з чотирьох напрямків:

  • Сприяння соціальній інтеграції серед молоді.
  • Прискорення переходу «зеленої» енергетики.
  • Підтримка роботи підприємців з «позитивним впливом».
  • Удосконалення локальних ініціатив.

Працівники Групи в дії

У вересні 2019 року працівники Групи об’єднали зусилля від імені World Clean Up Day. Ініціативу очолили кілька суб’єктів Групи та низка країн, в яких представлена Група. Головною його перевагою було збір у Франції 6 800 літрів відходів та 17 600 недопалків, які були відправлені переробку відходів. Подібні ініціативи проводилися в багатьох країнах: збір відходів у Бельгії, очищення берегів озера у Швейцарії, збір пластикових відходів на кораблі в Нідерландах та очищення пляжів у Великобританії та Сінгапурі. Завдяки цій спільній ініціативі працівники змогли допомогти прибирати райони, в яких вони живуть та працюють.

Протягом багатьох років працівники Групи по всьому світу беруть участь у різноманітних волонтерських ініціативах, колективно приділяючи свій час різноманітним асоціаціям, включаючи Unicef, the Association des Paralysés de France, La Mie de Pain, Emmaüs, and Read Write Fun у Гонконзі.

Поділитися сторінкою:

| 1.164 сек. | SQL -570 | 33.06MB