31.01.2019

2 млрд грн на розвиток середнього та малого бізнесу видав UKRSIBBANK у 2018 році

Понад

2 млрд грн
або понад 4200 кредитів середньому та малому бізнесу видав у 2018 році UKRSIBBANK BNP Paribas Group, надавши доступ до додаткового фінансування 2700 клієнтам.

UKRSIBBANK пропонує різні кредитні продукти, які дозволяють покрити більшість потреб клієнтів у фінансуванні діяльності. Спільно з експертом банку підприємець може вибрати зручну форму кредитування. Минулого року найбільш затребуваними кредитами стали Легкий овердрафт, на поповнення обігових коштів та кредит під заставу депозиту.

«Частка СМБ у ВВП поступово зростає. Відновлюється зовнішня торгівля, ростуть споживчі настрої населення, що в свою чергу теж дає оптимізм підприємцям. Разом з тим для розвитку бізнесу підприємці потребують додаткового фінансування. Тому ми прагнемо створити кращі умови кредитування, підвищуючи доступ до додаткових ресурсів представникам середнього і малого бізнесу. Сьогодні наш банк пропонує вигідні умови кредитування СМБ на поповнення обігових коштів, фінансування поточної діяльності компанії, покупку обладнання, транспорту і нерухомості тощо», — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

За кількістю виданих у 2018 році кредитів СМБ лідером є овердрафт. Ця послуга оптимально підходить для покриття розривів в грошових потоках протягом декількох годин або днів. Овердрафти особливо актуальні для підприємств оптової та роздрібної торгівлі. Клієнт може отримати кредит до 2 млн грн під 18.9% прямо на поточний рахунок. Для отримання овердрафту в UKRSIBBANK необхідний мінімальний пакет документів.

Наступним по затребуваності є кредити на поповнення обігового капіталу — фінансування поточних потреб бізнесу. Такі позики особливо зручні для підприємств, які планують сезонні закупівлі, розширення асортименту, вихід в новий сегмент тощо. Такий кредит можна оформити в UKRSIBBANK строком до 10 років зі ставкою 18,9%.

Також зручним видом фінансування для клієнтів СМБ минулого року стали кредити під заставу депозиту. Така позика вимагає мінімальний пакет документів та дозволяє підприємству розвиватися не вивільняючи кошти із обігу. Крім того, кредити під заставу депозитів є найменш ризиковими, як для клієнта, так і банків.

Поділитися сторінкою: