12.07.2017

35% компенсації за кредитами від UKRSIBBANK на енергоощадні товари

Купуючи енергоощадні товари для модернізації та утеплення житла за програмою IQ energy у кредит від UKRSIBBANK BNP Paribas Group, клієнти банку можуть отримати компенсацію 35% від суми кредиту на свій рахунок. Максимальна сума компенсації 3000 євро.

Європейський банк реконструкції та розвитку збільшив розмір компенсації до 35% за кредитами у рамках програми IQ energy, одним з основних партнерів якої виступає UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Мета програми підтримка впровадження у житловому секторі України енергоефективних технологій, що відповідають високим європейським стандартам. «Ми прагнемо не лише допомогти мешканцям України утеплити й модернізувати своє житло, але свідомо переходити до раціонального споживання енергоресурсів через використання сучасних енергоефективних технологій», — зазначив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

На сьогодні енергозберігаюча програма — це частина стратегії UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Банк від самого початку — більше двох років тому — підтримав програму IQ energy. Наразі вже сформовано базу якісних товарів, та партнерську мережу, де можна їх придбати у кредит та отримати компенсацію.

«Наразі українці набагато відповідальніші щодо енергоспоживання. Якісне енергоощадне обладнання дозволяє підвищити енергоефективність будинків і суттєво зменшити витрати на комунальні послуги, — підкреслив Володимир Радін, Заступник Голови Правління — Директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Наші клієнти лише за 40 хвилин можуть оформити позику на якісне європейське обладнання у 4000 торгових точках та у 335 відділеннях банку. А за кілька тижнів отримати компенсацію у розмірі 35% від позики».

Оформити позику можна на низку товарів: металопластикові вікна, теплоізоляція, котли, сонячні батареї, вхідні двері, лічильники тепла тощо. Компенсації позики як на основне обладнання, так й на супутні товари, а також вартість монтажних робіт виплачуються протягом 3-5 тижнів після підтвердження електронної заявки.

Як отримати 35% компенсації від суми кредиту на енергоефективні товари?

  1. Оберіть енергоефективне обладнання на сайті IQ Energy або в магазині-партнері та обов’язково роздрукуйте сертифікат відповідності з унікальним дев’ятизначним кодом LEME з сайту www.iqenergy.org.ua.
  2. Придбайте цей товар у кредит від UKRSIBBANK та встановіть його. Обов’язково зробіть фото до, під час та після встановлення обладнання.
  3. Зареєструйтеся на www.iqenergy.org.ua.
  4. Подайте заявку на отримання компенсації.
  5. Заповніть форми та завантажте підтверджувальну документацію.

Заяву на отримання компенсації можна подати протягом 4–х місяців з моменту оформлення кредиту.

Для довідки:

Програма IQ energy розроблена ЄБРР, фінансується партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу, Шведського агентства з Міжнародного співробітництва та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсації на утеплення житла — 15 млн евро. Мета програми — підвищення енергоефективності українського житлового сектору. Наразі програма IQ energy працює у 24 країнах.

Поділитися сторінкою:

| 1.097 сек. | SQL -569 | 33.51MB