24.01.2022

6 місяців безкоштовного обслуговування Fop.Pro за підключення до E-Kasa: нова акція від UKRSIBBANK

24 січня 2022 року UKRSIBBANK стартує акцію для нових та діючих клієнтів банку. Кожен, хто підключить послугу e-Kasa до 24 лютого 2022 року, отримає в подарунок оформлення та 6 місяців безкоштовного користування пакетом для фізичних осіб підприємців Fop.Pro. Пропозиція дозволить ФОПам ефективно вести підприємницьку діяльність: відділено контролювати обіг товарів та послуг з мобільного, формувати онлайн-чеки та автоматично передавати їх у ДПС, здійснювати зарахування коштів від клієнтів та легко візувати документи з допомогою КЕП.

Мобільний додаток E-Kasa

E-Kasa – додаток для представників малого та середнього бізнесу, що працюють в сфері роздрібної торгівлі, в тому числі, інтернет-торгівлі, транспортних перевезень, доставки. Він дозволяє автоматизувати торгову діяльність та фіскалізувати продажі.
Застосунок є комплексним рішенням, щоб ефективно вести облік та управління через онлайн-кабінет, контролювати всі операції та звіти у режимі реального часу, видавати чеки без доступу до інтернету та фіскального сервісу ДПС та автоматично формувати Z-звіти. Зручний інтерфейс та технічна підтримка 24/7 сприяють швидкому та якісному вирішенню усіх бізнесових питань.

До 31 березня 2022 року включно користування застосунком E-Kasa здійснюється без абонплати.

Пакетна пропозиція Fop.Pro

Fop.Pro – пакетна пропозиція для фізичних осіб підприємців, що містить усі необхідні продукти та сервіси для успішного ведення бізнес-діяльності.
До пакету входять: поточний платіжний рахунок з корпоративною карткою для зарахування оплат від клієнтів та бізнес-витрат; кваліфікований електронний підпис (КЕП) для ведення електронного документообігу; та зарплатна картка NEW card, що дозволяє вивести гроші з рахунку ФОП для особистих потреб.

Для підключення до сервісу E-Kasa та оформлення пакетної пропозиції Fop.Pro необхідно звернутись з паспортом та ідентифікаційним кодом до найближчого відділення банку. За додатковою консультацією звертайтесь до менеджерів UKRSIBBANK.

Нагадуємо, що з 1 січня 2022 року відповідно до чинного законодавства (Закони України 128-ІХ, 129-ІХ,1017-ІХ проєкт №4439-д) фізичні особи підприємці – платники податків 2-4 груп зобов’язані використовувати у діяльності реєстратор розрахункових операцій (РРО) та програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО).

Поділитися сторінкою: