28.01.2015

90% вкладників СМБ УкрСиббанку віддають перевагу активним грошам

9 із 10 представників середнього та малого бізнесу, які оформляють депозит в УкрСиббанку BNP Paribas Group, обирають безстроковий вклад «Активні гроші». За результатами 2014 року обсяг портфеля безстрокових вкладів банку зріс на 45%.

«Активні гроші» передбачають можливість поповнення рахунку та зняття коштів будь-якої миті без обмежень. При цьому на залишок, що перебуває на рахунку більше ніж місяць, нараховується підвищена відсоткова ставка, а мінімальний термін розміщення коштів складає три дні. Термін дії такого депозиту необмежений.

Також безстроковий вклад, який пропонує УкрСиббанк, дозволяє виконувати операції за депозитним рахунком без відвідування відділення — за допомогою інтернет-банкінгу StarAccess.

«Безстроковий вклад «Активні гроші» став особливо популярним у кризовий час, коли безумовне виконання фінустановою своїх платіжних зобов’язань є ключовим критерієм під час вибору банку та є мірою його надійності, — пояснює Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Бізнес прагне мати необмежений доступу до своїх коштів, вимагає гарантій захищеності грошей та їх повернення. Як банк міжнародної групи ми можемо це забезпечити на 100%».

Поділитися сторінкою:

| 1.621 сек. | SQL -578 | 33.66MB