16.05.2013

900 тисяч шансів і 65 щасливчиків. Підводимо підсумки проведення акції «Користуйся та вигравай!»

5-місячна національна акція «Користуйся та вигравай!» завершилася абсолютною перемогою клієнтів УкрСиббанку — 65 клієнтів з різних куточків країни без особливих зусиль стали переможцями та отримали цінні призи. В цілому за період акції в розіграші взяло участь майже 130 тис. клієнтів, які здійснили понад 900 тис. операцій на суму понад 1,5 мільярда гривень.

За період акції розіграно 20 планшетів Samsung Galaxy Tab 2 7.0 8GB P3100, 20 телефонів Samsung I9300 Galaxy SIII (Pebble Blue) 16GB, 20 фотоапаратів Canon PowerShot SX40 HS і 5 телевізорів Samsung UE32EH6037, які вже вручені 65 клієнтам-переможцям.

Нагадаємо, щоб стати учасником акції, клієнтам УкрСиббанку достатньо було здійснити одну з наступних операцій:

  • за допомогою інтернет-банкінгу Star24 будь-яке перерахування коштів;
  • за допомогою картки в StarExpress (банкомати УкрСиббанку):
    • переказ коштів з карти на карту;
    • платіж на користь мобільних операторів за допомогою карти;
    • переказ з карткового рахунку на депозитний або накопичувальний рахунки;
    • погашення кредиту за допомогою картки.

«Час для сучасної людини є найціннішим активом. Розуміння цього рухає нами в прагненні створити для клієнтів оптимальну систему альтернативних каналів обслуговування, наповнену сучасними сервісами та послугами. За рахунок цього сьогодні клієнтам все рідше доводиться звертатися у відділення, адже більшість операцій можна здійснити самостійно. Завдяки таким фінансовим інструментам як StarExpress (банкомати) і Star24 (інтернет-банкінг) клієнт економить свій час, який раніше витрачався на відвідування відділення або очікування в черзі. А щоб наші клієнти змогли побачити ці переваги, ми вирішили залучити їх акційними умовами: користуйся і вигравай. Все просто», — коментує Наталія Кузьмич, начальник департаменту альтернативних каналів і підтримки продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group.

За час акції кількість клієнтів, які віддали перевагу альтернативним каналам, зросла на 17%. Варто також зазначити, що найбільш популярними серед клієнтів були послуги переказу коштів в системі Star24, поповнення рахунків мобільних телефонів і здійснення переказів з картки на картку.

Поділитися сторінкою: