18.05.2021

А ви готові до діджиталізації ваших мрій?

Добре відомо, що українці – нація мрійників. Щоб допомогти здійснити якомога більше мрій, UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив унікальний для українського ринку сервіс Dreams, який запрацює у додатку UKRSIB online. Завдяки діджиталізації мрій, процес їхнього втілення в життя стане набагато простішим та ефективнішим.

З дитинства нас привчають, що мріяти – добре. Тож ми регулярно уявляємо себе видатними вченими, дослідниками космосу або відомими кіноакторами. В наших мріях ми купуємо дорогі автівки, наповнюємо дім розумною побутовою технікою й відправляємо дітей на навчання закордон. Проте у реальному житті більшість мрій так і залишаються мріями через брак коштів.

«У 70% опитаних українців наразі є мрія, але найбільшим бар’єром для здійснення є нестача грошей. І наш банк може допомогти українцям наблизитись до мрій. Уявіть, що банк – це машина часу, за допомогою якої можна взяти гроші у себе в майбутньому або відправити собі в майбутнє гроші для втілення мрії. І, якщо з кредитами все зрозуміло, то із завданням відправки грошей собі в майбутнє людина здатна впоратися гірше. Ми придумали рішення, яке дозволити українцям втілювати свої мрії», – зазначив Костянтин Лежнін заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group представляє сервіс для здійснення мрій Dreams. розроблений і з успіхом запущений у Швеції, а потім і в інших країнах Європи. Dreams допомагає обрати мрію, визначити необхідну суму та час, за який хочете досягти мети. Але найголовніше – унікальні інструменти сейфхаки. Вони не лише відкладають на бажане частку ваших коштів, а й допомагають корисними порадами щодо несподіваних джерел економії.

Діджиталізуйте та реалізуйте ваші мрії разом із UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.212 сек. | SQL -572 | 33.52MB