25.06.2018

Agricruise 2018: UKRSIBBANK активно посилює частку кредитування у агросфері

Цього місяця в Україні відбувся перший агропромисловий інвестиційний вечір за правилами Chatham House. Серед учасників —

виробники-лідери
агропромислової продукції України та провідні міжнародні та фінансові установи. Від UKRSIBBANK BNP Paribas Group виступив Артем Гавришин, директор Центру по роботі з крупними корпоративними клієнтами агропромислового комплексу.

«Комерційні, в першу чергу іноземні, банки мають сьогодні хороший рівень ліквідності для подальшого зростання фінансування, при цьому агроіндустрія є пріоритетною і агрокомпанії вже складають близько половини всього кредитного портфеля банків. Брак фінансування відчувається серед середніх і дрібних агрокомпаній, але більшість банків працюють в цьому напрямку. Ми очікуємо, що поточний дефіцит в цьому сегменті також знижуватиметься. Основним стримуючим фактором подальшого зростання кредитування є ринок землі, який дозволить агрокомпаніям залучати як додаткові інвестиції, так і довгострокове фінансування банків», — зазначив Артем Гавришин, Директор Центру по роботі з крупними корпоративними клієнтами АПК, UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group активно посилює частку кредитування у агросфері. Наприклад, минулого року банк збільшив обсяг кредитування агробізнесу на 40%. Також наприкінці минулого року UKRSIBBANK BNP Paribas Group став першим банком на українському ринку, який отримав гарантії, що дозволяють збільшити фінансування українських компаній. Так, ще у грудні 2017 року банк підписав угоду з ЄБРР, що гарантує 50 млн дол для сприяння активному відновленню українського бізнес кредитування.

Сьогодні UKRSIBBANK BNP Paribas Group співпрацює з фермерами, земельний банк яких налічує більше

20 000 га
, а також з переробниками та трейдерами агропродукції. Цього року банк також запускає пілотний проект з фінансування дрібних фермерів — земельний банк від 500 га до 5 000 га.

Поділитися сторінкою: