09.10.2020

Акція «Срібна монетка» у підтримку творчого розвитку дітей з синдромом Дауна триває

Більш ніж 90 тисяч грн вдалося зібрати за шість тижнів акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Цьогоріч акція підтримки дітей з синдромом Дауна «Срібна монетка» стартувала з головною ідеєю — «У світі, що змінюється, кожна дитина є супергероєм!» і проходить з 25 серпня по 25 листопада 2020 року — протягом трьох місяців UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами збиратиме кошти на запровадження ефективних програм творчого розвитку дітей з особливими освітніми потребами, які сприятимуть дітям з синдромом Дауна розкрити творчий потенціал і досягти особистих вершин.

«Наразі благодійність стає соціальною необхідністю. Розвиваючи особливості кожної особистості, ми даємо право на існування різних поглядів, прогресивних ідей, нових рольових моделей у суспільстві, що і формує майбутнє. Тому так важливо залучати до благодійних проєктів своє оточення, ділитися інформацією, передавати досвід. Всі наші клієнти за 11 років існування «Срібної монетки» знають, що активний збір коштів у ці три місяці спрямований на розвиток проектів з підтримки регіональних навчальних ініціатив, їх реалізацію за допомогою грантової програми. Співпрацю з організацією «Даун Сидром» і підтримку дітей з синдромом Дауна UKRSIBBANK веде впродовж року і цей принцип вже 10 років залишається незмінним. Ми також уважно стежимо за результатами грантового конкурсу, який ось уже в жовтні цього року відкриє прийом для нових заявок», — розповів заступник Голови правління та керівник роздрібного бізнесу UKRSIBBANK Костянтин Лежнін.

Зібрані кошти в 2020 будуть спрямовані на надання трьох грантів кращим соціально-педагогічним проєктам в Україні , які сприятимуть розвитку всебічних здібностей дітей з синдромом Дауна. Впровадження нових методик, що покращуватимуть процес соціалізації і розвитку здібностей дітей дошкільного та шкільного віку, шляхом співпраці з творчими та театральними студіями , спортивними школами, створення та відкриття власних майстерень.

«Завдяки проведенню грантового конкурсу серед регіональних організацій ми прагнемо підтримати деякі ініціативи, які мають на меті вирішити потреби дітей з синдромом Дауна у різних куточках України. Проєкт «Срібна монетка» допомагає навчати педагогів як у великих містах, так у регіонах, розуміти специфіку роботи з дітьми з синдромом Дауна, особливості їх розвитку і умови, при за яких можна вивести можливості таких дітей на максимальний рівень, — зазначає президент ВБО «Даун Синдром» Олена Большаніна. — Підтримка UKRSIBBANK важлива для отримання знань і обміну досвідом щодо кращих практик розвитку творчих та фізичних здібностей людей із синдромом Дауна, а також підготовки матеріалів й розповсюдження інформації з цього питання. Тому ми оголошуємо про початок прийому заявок на отримання грантів в рамках проєкту «Срібна монетка» від нашого давнього партнера».

Надати благодійну допомогу можна, зробивши готівковий «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з відділень UKRSIBBANK або скористатися QR кодом і перевести безготівкові кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром».

Збір коштів триватиме до 25 листопада.

Поділитися сторінкою: