16.09.2013

Акція «Збирайте валізи! Час у відпустку з All Inclusive!» від УкрСиббанку

З 16 вересня по 29 грудня 2013 УкрСиббанк BNP Paribas Group та MasterCard пропонують держателям зарплатних карток All Inclusive взяти участь в акції «Збирай валізи! Час у відпустку з All Inclusive!» і виграти приз — триденну поїздку на чотирьох у Дубай. Крім того, щотижня протягом усього періоду акції проходитимуть розіграші валіз. Щоб стати учасником акції, клієнту необхідно підвищити рівень своєї зарплатної картки All Inclusive.

«Перехід на більш високий рівень зарплатної картки популярний серед наших клієнтів. За останні півроку цією можливістю скористалися 15 000 клієнтів. Це розширює можливості картки, відкриває доступ до додаткових сервісів і послуг. Особливо клієнти цінують можливість зняття готівки в будь-якому банкоматі країни. Упевнений, можливість виграти поїздку у Дубай та інші призи стануть гарним доповненням до можливостей зарплатних карток УкрСиббанку», — розповідає заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Зарплатні картки All Inclusive від УкрСиббанку — це комплексне рішення для компанії і співробітників, що включає перерахування заробітної плати та інших виплат на карткові рахунки, обслуговування платіжних карток, а також інші банківські та страхові послуги, додаткові сервіси та привілеї. Держателі MasterCard Debit можуть знімати готівку у гривні в будь-якому банкоматі України без комісії. Залежно від набору додаткових послуг, УкрСиббанк пропонує чотири рівні пакетів: Start, All Inclusive, All Inclusive Ultra, All Inclusive De Luxe. Кожен рівень має свої переваги і розроблений під потреби клієнтів.

Поділитися сторінкою: