19.04.2022

Акція «ЗКП» від UKRSIBBANK для юридичних осіб середнього та малого бізнесу

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає можливість юридичним особам середнього та малого бізнесу, які відкриють зарплатно-картковий проект з кількістю карт 50+, отримати грошову винагороду в розмірі 0,2% наступні 6 місяців від суми перерахувань фонду оплати праці.

Максимальна сума винагороди одному клієнту в місяць складає 50 000 гривень. Розрахунок – місяць, в якому відкрито ЗКП + 6 наступних місяців; умови акції актуальні для нових клієнтів, які не мають в UKRSIBBANK раніше відкритих ЗКП.

«Сьогодні ми пропонуємо ряд спеціальних банківських рішень, з огляду на специфіку різних типів бізнесу, в даному випадку середнього і малого бізнесу. З новими умовами ЗКП ми, як банк, хочемо допомогти підприємцям. А це і поява нового бізнесу, і нові робочі місця, і внесок для приросту ВВП» – розповів Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Умови діють для компаній, які мають/відкрили поточний рахунок в UKRSIBBANK на одному з тарифних планів: «Економ», «Безлімітний», «Преміальний».

Акція діє до 31 грудня 2022 року.

За деталями відкриття зарплатно-карткового проекту запрошуємо до будь-якого відділення UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою:

| 1.816 сек. | SQL -578 | 33.05MB