08.09.2020

Акцію для клієнтів СМБ продовжено: UKRSIBBANK дарує рік безкоштовного обслуговування при відкритті бізнес-рахунку онлайн

Майже 300 нових клієнтів UKRSIBBANK — юридичних осіб ринку середнього та малого бізнесу — відкрили поточний рахунок у гривні по спрощеній процедурі та скористатися акційною пропозицією «You Control».

Наразі UKRSIBBANK BNP Paribas Group продовжив термін дії акції та пропонує новим клієнтам СМБ відкрити поточний рахунок у гривні на вигідних умовах, отримавши 12 місяців безкоштовного обслуговування1.

Спрощена процедура відкриття бізнес-рахунку онлайн реалізована у співпраці з компанією You Control. Адже завдяки цій системі клієнти банку можуть оперативно надати дані для анкети, оскільки частина інформації вноситься з реєстрів автоматично.

Для участі в акції:

Акція діє до 31 грудня 2020.

Для додаткової консультації рекомендуємо зателефонувати за номером 729.

Деталі акції за посиланням.

1 — Не тарифікується «Щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків» на тарифному плані «Економ» протягом 12 місяців.
Акція діє для нових клієнтів, які не мають на дату заповнення анкети відкритих поточних та / або депозитних рахунків в UKRSIBBANK.

Поділитися сторінкою: