27.03.2014

«Активні гроші» — гроші на роботі у вашого бізнесу

У 2013 році кількість підприємців, які оформили депозит «Активні гроші» для малого та середнього бізнесу в УкрСиббанку BNP Paribas Group збільшилася на 11%.

Безстроковий вклад «Активні гроші» для представників СМБ — це можливість поповнення рахунку та зняття коштів без обмежень. При цьому для вкладів у гривнях банк пропонує бонусну програму підвищення відсоткової ставки для надійного заощадження і примноження коштів клієнтів. Якщо клієнт не знімає гроші, його ставка щомісяця збільшується на 1% і по закінченню трьох місяців зростає до 9%.

Поповнювати депозит можна в будь-якому з 500 відділень УкрСиббанку, а також не виходячи з будинку або офісу в системі інтернет-банкінгу StarAccess, перерахувавши гроші з поточного рахунку. Мінімальний термін розміщення суми — три дні, а термін дії вкладу необмежений.

УкрСиббанк розуміє, що підприємцям для розвитку їх бізнесу важливо і заробляти на вільних грошах, і при цьому мати вільний доступ до коштів, наприклад, при необхідності розрахунків з постачальниками. Депозит «Активні гроші» дозволяє зберігати, накопичувати, отримувати дохід і при цьому вільно розпоряджатися своїми накопиченнями, коли це потрібно.

Для відкриття даного вкладу необхідно звернутися в будь-яке відділення УкрСиббанку. Необхідною умовою відкриття депозиту є наявність поточного рахунку в банку, на який повертатимуться кошти.

Поділитися сторінкою: