14.03.2014

«Активні гроші плюс» – гроші завжди під рукою

За рік більш ніж 30 тис. клієнтів УкрСиббанку BNP Paribas Group оцінили перевагу картки «Активні гроші плюс», що поєднує зручність платіжної картки та прибутковість депозиту.

Починати накопичення можна всього з 200 грн. Додатковий щомісячний дохід «Активних грошей плюс» залежить від суми заощаджень. Максимальна ставка наближена до строкових вкладів — до 15% річних. Нарахування відсотків відбувається щомісяця.

«Активні гроші плюс» — продукт для початку ефективної співпраці клієнта з банком. Для оформлення картки «Активні гроші плюс» необхідно звернутися до відділення банку. При собі необхідно мати тільки паспорт та довідку про присвоєння ІПН. Клієнту видається миттєва платіжна картка міжнародної платіжної системи, якою можна без додаткових комісій оплачувати товари та послуги в торговельній мережі, Інтернеті, а також знімати готівку 24 години на добу 7 днів на тиждень у 5000 банкоматів УкрСиббанку та банків-партнерів без комісії. Програма дозволяє у будь-який зручний час як поповнювати рахунок, так і знімати гроші за допомогою картки або в касах відділень банку, не втрачаючи при цьому нараховані відсотки.

«Активні гроші плюс» — це гроші, які працюють, приносять прибуток і завжди залишаються під рукою. Клієнти «УкрСиббанку» можуть розпоряджатися «Активними грошима» на свій розсуд: накопичувати капітал або використовувати кошти на будь-які потреби», — підкреслив заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Більш ніж 20 років на ринку УкрСиббанк — частина найбільшої міжнародної фінансової групи, яка присутня в Україні, незмінно прагне знаходити нові шляхи підвищення ефективності та якості обслуговування. Весь цей час головною цінністю банку був і залишається клієнт — кожен з понад 2 мільйонів. І кожному з них банк прагне запропонувати найкраще: різноманітність фінансових продуктів, високий сервіс, стабільність, надійність і впевненість у завтрашньому дні. Безумовне виконанні взятих на себе зобов’язань і виправдання довіри клієнтів — в цьому гордість і кредо УкрСиббанку.

Поділитися сторінкою:

| 1.170 сек. | SQL -569 | 33.05MB