01.08.2014

Активний прибуток для середнього та малого бізнесу від УкрСиббанку

За перше півріччя 2014 року обсяг портфелю безстрокових депозитів «Активні гроші» для середнього та малого бізнесу в УкрСиббанку BNP Paribas Group виріс на 25% порівняно з аналогічним періодом у 2013 році.

«Активні гроші» — це можливість для представників бізнесу зберігати кошти і отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків за депозитом без будь-яких обмежень на зняття грошей з рахунку. Відкривши такий вклад, клієнти УкрСиббанку можуть у будь-який момент поповнювати і перераховувати кошти з рахунку як через систему інтернет-банкінгу StarAccess, так і у будь-якому відділенні банку.

Також для депозитів у гривні УкрСиббанк пропонує зручну схему примноження коштів: якщо клієнт зберігає гроші місяць і більше, його ставка збільшується на 1%, а після третього місяця сягає 9%. Таким чином, кожен клієнт власноруч керує своєю ставкою — чим довше кошти залишаються на депозитному рахунку, тим вища процентна ставка. При цьому термін дії депозиту необмежений.

«Попит на депозит «Активні гроші» для представників СМБ активно росте, оскільки такий вклад дозволяє заробляти на вільних грошах, і мати при цьому необмежений доступ до них, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Незважаючи на тенденцію відтоку депозитів у лютому 2014 р. на тлі економічної нестабільності у країні, вже за підсумками травня 2014 р. зростання обсягу портфелю вкладів на вимогу в УкрСиббанку досяг 80,2%».

Поділитися сторінкою: