31.10.2014

Арт — банкінг в офісах УкрСиббанк Private Banking

Спираючись на більш ніж 35-річний досвід експертизи материнських офісів Wealth Management BNP Paribas Group (Люксембург, Монако, Швейцарія), Private Banking УкрСиббанк розвиває послуги арт-банкінгу як напрям альтернативних інвестиці

Ринок предметів мистецтва — один з найстаріших інвестиційних ринків у світі, і він особливо привабливий у періоди економічної нестабільності та кризи. Спираючись на більш ніж 35-річний досвід експертизи материнських офісів Wealth Management BNP Paribas Group (Люксембург, Монако, Швейцарія), Private Banking УкрСиббанк розвиває послуги арт-банкінгу як напрям альтернативних інвестицій в галузі управління капіталом.

Щоб детальніше і глибше познайомити клієнтів із специфікою арт-банкінгу, УкрСиббанк Private Banking ініціює ряд виставок предметів мистецтва в наших офісах.

З жовтня 2014 року в київському офісі УкрСиббанк Private Banking буде розміщена експозиція картин художника Олександра Клименко. На фінальній презентації ви в неформальній обстановці зможете обговорити питання мистецтва і особисто в Олександра Клименко отримати консультації з оцінки та формування колекцій, супроводу виведення на аукціони.

Олександр Клименко входить до топ-10 самих дорогих сучасних українських художників за підсумками офіційних продажів аукціонних будинків.

Художник організовував персональні виставки і брав участь у групових виставках в музеях і галереях Парижа, Нью-Йорка, Відня, Монако, Женеви, Лондона та ін.

У 2011 році Олександра Клименко запросили до проекту

«20 Year of Presenсe»
, який об’єднує 20 найбільш значущих українських художників за 20 років, чия творчість представляє Україну на найбільших світових виставках і бієнале, на аукціонах Christie’s, Sotheby’s, Phillips De Pury.

В 2013 році лондонські експерти відібрали роботи Олександра Клименко для виставки провідних українських художників у знаменитій Saatchi Gallery в Лондоні.

Твори художника представлені в музеях, престижних корпоративних і приватних колекціях.

Вартість творів Олександра Клименко стабільно і впевнено зростає. Зарубіжні експерти виділяють його твори серед усіх сучасних українських художників і говорять про їх значну інвестиційну привабливість.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатись у свого персонального менеджера.

Поділитися сторінкою: