13.08.2015

Арт-коктейль в Одесі: УкрСиббанк презентував преміум-банкінг

У рамках розвитку програми обслуговування Premium 12 серпня УкрСиббанк BNP Paribas Group спільно з Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України «Slava Frolova – Group» запросив преміум-клієнтів банку на арт-коктейль. Окрім преміум-обслуговування, гостям було презентовано виставку молодої української художниці Ірини Кітаевої.

Формат арт-коктейлю обрано невипадково, оскільки ця унікальна подія одночасно підкреслює привілеї преміум-обслуговування і дає можливість клієнтам насолодитися яскравими барвами українського сучасного мистецтва.

У рамках заходу гості отримали можливість особисто зустрітися з Іриною Кітаевою, взяти участь у художньому майстер-класі в стилі абстракціонізму та в неформальній атмосфері познайомитися з новим форматом обслуговування від УкрСиббанку.

«Преміум-банкінг — це пріоритетний доступ до банку, виділена лінія в контакт-центрі, ексклюзивний сервіс у відділеннях, персональний менеджер, який супроводжує фінансові операції всіх членів сім’ї, — пояснив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Для наших преміум-клієнтів у відділеннях створено спеціальну зону преміального обслуговування, лаунж-зону, кімнату для переговорів. Крім того, ми пропонуємо клієнтам Premium спеціальні продукти та ексклюзивні знижки».

Картини Ірини Кітаевої можна побачити в одеському відділенні УкрСиббанку по вул. Ніжинській, 79, ще впродовж тижня, до 20 серпня 2015 року.

Поділитися сторінкою:

| 1.270 сек. | SQL -587 | 33.62MB