08.02.2022

«Бест Старт»: нова пакетна акційна пропозиція для юридичних осіб від UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group впровадив пакетну пропозицію «Бест Старт» для нових клієнтів юридичних осіб, які не мають поточних рахунків в банку. За оформлення пакету до 30 квітня 2022 року банк пропонує три місяці безкоштовного розрахунково-касового обслуговування поточного рахунку у гривні та безоплатне відкриття однієї корпоративної платіжної картки.

Що входить до пакетної пропозиції «Бест Старт»

Пакетна пропозиції «Бест Старт» – нове комплексне рішення для юридичних осіб, представників малого та середнього бізнесу, що включає:

  • поточний рахунок 2600 в гривні в рамках тарифних планів «Економ» та «Безлімітний»;
  • корпоративна платіжна картка MasterCard чи Visa на тарифному плані «Преміальний».

Тарифний план «Економ» – ідеальне рішення для компаній з помірною кількістю розрахункових операцій. Пропозиція включає безкоштовне підключення та користування системою UKRSIB business, що дозволяє перераховувати кошти на рахунки в UKRSIBBANK без комісії. Також тарифний план покриває безготівкове зарахування коштів на поточний рахунок.

Тарифний план «Безлімітний» – найкраще підходить компаніям з великою кількістю розрахункових операцій. Пропозиція включає в себе безкоштовне зарахування та перерахування коштів на рахунки в банку і поза ним на підставі паперових розрахункових документів або ж через систему інетрнет-банкінгу UKRSIB business.

Корпоративна платіжна картка тарифного плану «Преміальний» дозволяє знизити операційні витрати та скоротити час на банківське обслуговування. Карткою можна розраховуватись у торгово-сервісних точках та в мережі Інтернет. А встановивши ліміти – легко контролювати підприємницькі витрати співробітників. Завдяки системі інтернет-банкінгу UKRSIB business карткою можна користуватись з будь-якої точки світу цілодобово.

Які умови та переваги акційної пропозиції «Бест Старт»

З 7 лютого 2022 року UKRSIBBANK пропонує оформити пакетну пропозицію «Бест Старт» на особливо вигідних умовах. За відкриття пакету до 30 квітня 2022 року клієнти банку зможуть скористатись наступними перевагами:

  • безкоштовним розрахунково-касовим обслуговуванням поточного рахунку 2600 ТП «Економ» та «Безлімітний» протягом трьох місяців;
  • безкоштовним відкриттям корпоративної платіжної картки ТП «Преміальний». При оформленні карток Mastercard Corporate Contactless/ MC Business Contactless/ Visa Business для одного представника компанії протягом року послуга «Додаткова плата за річне РКО рахунку при оформленні першої корпоративної картки Mastercard Corporate Contactless» не тарифікується.

Акція діє з 7 лютого до 30 квітня 2022 року для нових клієнтів UKRSIBBANK, які не мають активних поточних рахунків в банку на момент дії акції. З пакетною пропозицією клієнт отримає повний набір продуктових рішень, що необхідні кожному бізнесу для здійснення щоденних операцій, в одному з надійніших банків України, а також високий рівень експертизи у вигляді персонального менеджера.

Більше про умови та переваги акції «Бест Старт» за посиланням.

Поділитися сторінкою: