20.03.2014

Безготівкові платежі – зручно та безпечно. Минулого року кількість розрахунків картами УкрСиббанку зросла більш ніж на 70%

В 2013 році кількість безготівкових розрахунків за допомогою карт УкрСиббанку BNP Paribas Group зросла більш ніж на 70%, а операцій в інтернеті — подвоїлась.

Клієнти УкрСиббанку все частіше надають перевагу розрахункам картами. Безготівкові грошові операції допомагають заощадити час, а також знижують вірогідність шахрайства і забезпечують збереження коштів.

«Такі розрахунки стають все більш популярними серед наших клієнтів. Це не тільки зручно, економить час, а й безпечно. У разі втрати гаманця клієнт завжди може заблокувати свою картку, зателефонувавши до контакт-центру банку, і його кошти будуть у безпеці. Що ж до покупок у мережі — їх захист гарантується технологією 3D Secure, яка дозволяє провести додаткову ідентифікацію держателя платіжної картки за допомогою SMS-повідомлення з одноразовим паролем», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнин.

Поділитися сторінкою: