18.12.2018

Безпечні розрахунки карткою в інтернет мережі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group прагне зробити фінансове життя своїх клієнтів безпечним, тому звертає увагу на способи захисту банківської карти при розрахунках в інтернет мережі, а також тактику спілкування з потенційними шахраями:

  • Важливо забезпечити доступ до UKRSIB online самим базовим способом захисту — встановіть надійний пароль і не повідомляйте третім особам ні за яких обставин.
  • Вводити свій логін / пароль від UKRSIB online тільки на офіційному сайті https://online.ukrsibbank.com та у офіційних мобільних додатках UKRSIB online, з відміткою розробника UKRSIBBANK.

Шахраї можуть використовувати логотип банку та форми для введення логінів / паролів від UKRSIB online, які дуже схожі на оригінальні версії. Мета таких сайтів — збір ваших даних для незаконного заволодіння грошовими коштами. Ми робимо всі можливі заходи для боротьби з такими випадками та просимо вас не вводити свої дані на неофіційних ресурсах.

Якщо вам відомо про сайти, на яких пропонується ввести логін і пароль від UKRSIB online, просимо повідомити про це за номером 729 (безкоштовно з мобільного) або написати нам info@ukrsibbank.com, або заповнити форму зворотнього зв’язку.

Якщо у вас виникли хоч мінімальні сумніви щодо сайту або сервісу, який він пропонує, та для упередження негативних наслідків ми рекомендуємо змінити пароль доступу в налаштуваннях UKRSIB online.

Поділитися сторінкою: