16.04.2021

Billie Jean Cup: підтримка BNP Paribas жінок у тенісі

До 50-ї річниці «Original 9», засновника руху за рівність у тенісі під керівництвом Біллі Джин Кінг, Міжнародна федерація тенісу (ITF) вирішила перейменувати Fed Cup as the «Billie Jean King Cup by BNP Paribas».

У своєму ексклюзивному інтерв’ю Біллі Джин Кінг ділиться своїм баченням того, як вона вплинула на досягнення гендерної рівності в тенісі: «Міжнародна федерація тенісу (ITF) і BNP Paribas – головний акціонер UKRSIBBANK – дотримуються однакової філософії. Вони справді підтримують жінок та допомагають у досягненні рівності, і я це дуже ціную», – Біллі Джин Кінг.

Щоб віддати данину легенді тенісу, яка протягом усієї своєї кар’єри працювала задля визнання жінок у спорті та суспільстві, «Fed Cup by BNP Paribas» тепер став «Billie Jean Cup by BNP Paribas». Ця зміна назви особливо добре перегукується із захопленням та ціннностями BNP Paribas – головного акціонера UKRSIBBANK. У відстоюванні гендерної рівності у історії тенісу важливу роль відіграв Fed Cup, який у 2019 році став жіночим змаганням з найбільшим призовим фондом у світі (усі види спорту разом узятих) Кубка Девіса.

«Відповідно до зобов’язань Біллі Джин Кінг, Група робить все можливе для сприяння гендерній рівності та невпинної боротьби з усіма формами виключення. Поряд з нами співробітники, які щодня прагнуть до різноманітності та соціальної інтеграції, роблять внесок у світову справедливсвіть», – підтверджує Керолайн Кортін, керівник Групи з питань різноманітності та інклюзії BNP Paribas.

Зазначимо, що матч в рамках жіночого командного чемпіонату, в якому збірні України та Японії змагатимуться за місця у кваліфікації Фіналу Кубка Біллі Джин Кінг-2022, відбудеться в Україні у місті Чорноморськ 16-17 квітня на грунті в “Elite Tennis Club”. Заявка збірної України: Еліна Світоліна, Марта Костюк, Катаріна Завацька, Людмила Кіченок, Надія Кіченок. Капітан команди – Михайло Філіма. Більше інформації за посиланням.

Поділитися сторінкою: