03.04.2014

Більше 1000 клієнтів середнього та малого бізнесу щотижня відкривають поточні рахунки в рамках акційної пропозиції УкрСиббанку

Щотижня більше тисячі клієнтів середнього та малого бізнесу по всій Україні вибирають обслуговування в УкрСиббанку BNP Paribas Group. Усім новим клієнтам до кінця червня 2014 банк пропонує безкоштовне відкриття поточного рахунку та три місяці його обслуговування1 по тарифним планам «Економ» і «Підприємець».

Тарифний план «Економ» — це універсальна доступна пропозиція для суб’єктів господарювання, які ведуть активну фінансову діяльність і використовують широкий спектр банківських послуг. Для приватних підприємців УкрСиббанк пропонує тарифний план «Підприємець» як вигідне рішення на початку роботи.

Часто розрахунково-касове обслуговування помилково сприймається як зайва операція. Разом з тим, якщо для простої людини РКО полягає в оплаті декількох квитанцій за комунальні послуги, то для суб’єктів господарювання це цілий набір операцій: перерахування коштів постачальникам, здійснення податкових платежів, купівля/продаж іноземної валюти, обслуговування корпоративних платіжних карт, тощо. В УкрСиббанку клієнт може отримати як комплексне обслуговування з низкою послуг, так і досвід співпраці з надійним міжнародним банком, консультації персональних менеджерів.

1 — Мається на увазі, що банк не тарифікує відкриття поточного рахунку, а також три перші місяці щомісячного розрахункового обслуговування поточного рахунку.

Поділитися сторінкою:

| 1.150 сек. | SQL -578 | 33.05MB