21.09.2017

Більше 255 тис. грн зібрано за дев’ять тижнів акції «Срібна монетка»

Більше 255 тис. грн вдалося зібрати лише за дев’ять тижнів благодійної акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Крім того, у рамках акції банк запросив у гості дітей з синдромом Дауна у кілька регіональних відділень, де провів екскурсії фінансовим світом та зробив приємні подарунки на згадку.

Нагадаємо, що акція триватиме ще декілька тижнів — до 17 жовтня у всіх відділеннях банку. Кожен може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з понад 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» 26004265663403, МФО 351005 АТ «УкрСиббанк». Підтримати акцію можна й онлайн в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром». Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка». Щокварталу банк з власних коштів перераховує на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми усіх розрахунків, здійснених клієнтами з використанням таких карток.

Поділитися сторінкою: