14.06.2017

Битва Стартапів «Час відростити ріг»: це твій шанс реалізувати свою мрію!

15 червня в м. Миколаїв відбудеться унікальна подія в IT-галузі — Битва Стартапів «Час відростити ріг», організована UKRSIBBANK BNP Paribas та інвестиційною платформою Startup.Network.

Найкращі підприємці та новатори Миколаєва зможуть презентувати свої бізнес-ідеї, щоб у запеклій боротьбі позмагатися за участь у фіналі та головний приз цього змагання — $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas.

Ця битва неймовірних ідей — твоя найкраща можливість знайти інвестиції на реалізацію власного проекту!

Битва Стартапів «Час відростити ріг» відбудеться в два етапи:

  1. Підприємницький блок. Під час цього етапу на вас очікують яскраві мотивуючі виступи та цінні поради від наших крутих спікерів — досвідчених бізнесменів, які поділяться власними історіями успіху та зможуть розповісти про останні тенденції в галузі інвестування.
  2. Інвесторський блок. На вас очікують презентації найкращих бізнес-ідей від талановитих підприємців Миколаєва.

Що потрібно для участі?

Лише один крок!

Якщо ви хочете презентувати власну ідею та позмагатися за головний приз, вам потрібно зареєструватися та заповнити анкету.

Якщо ж ви бажаєте взяти участь в якості гостя, щоб на власні очі побачити запекле змагання та першим оцінити всю крутість нових ідей українських підприємців, то вам достатньо лише зареєструватися. І все це абсолютно безкоштовно!

Коли: 15 червня о 17:00

Місце проведення: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9, ресторан Старгородъ, www.stargorod.com.ua

Битва Стартапів «Час відростити ріг» — це твій найкращий шанс реалізувати унікальну ідею! Може, саме твій стартап стане «єдинорогом»?

Поділитися сторінкою:

| 1.248 сек. | SQL -570 | 33.06MB