17.09.2020

Бізнес-Драйв: переваги для бізнесу вже на старті роботи з банком

За два місяці акції «Бізнес-Драйв» більш ніж 2000 нових клієнтів середнього та малого бізнесу стартували з UKRSIBBANK BNP Paribas Group та отримали 6 місяців безкоштовного обслуговування рахунку.

Отримати безкоштовне обслуговування на півроку можуть нові клієнти, які на 01.07.2020 не мають відкритих рахунків в UKRSIBBANK. Для цього потрібно відкрити поточний рахунок у гривнях на тарифному плані:

  • «Економ», «Преміальний» – юридичним особам;
  • «Підприємець» та/або «Підприємець V.1.» – фізичним особам-підприємцям.

Нові учасники акції – юридичні особи – отримують впродовж 6 місяців ряд безкоштовних послуг.

На тарифному плані «Економ»:

  • щомісячне розрахункове обслуговування рахунку;
  • всі гривневі платежі в новому інтернет-банкінгу UKRSIB business, у тому числі в інші банки;
  • відсутність комісії за перерахування коштів, які надійшли на рахунок того ж дня.

На тарифному плані «Преміальний» (корпоративна карта) пропонуємо безкоштовне річне обслуговування рахунку при оформленні першої карти Mastercard Corporate Contactless на 1 рік.

Також вітаємо нових фізичних осіб-підприємців на старті в UKRSIBBANK та надаємо 6 місяців безкоштовного розрахункового обслуговування рахунку на ТП «Підприємець».

Додатково для учасників, які відкривають рахунки у Вінниці, Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові банк надає змогу базкоштовно протягом 6 місяців здійснювати на тарифному плані:

  • «Підприємець» – усі гривневі платежі в системі інтернет-банкінгу UKRSIB business, у тому числі в інші банки, при цьому відсутня комісія за перерахування коштів, які надійшли на рахунок того ж дня.
  • «Підприємець V.1.» (корпоративна карта)- розрахункове обслуговування рахунку та річне обслуговування рахунку при оформленні першої карти Mastercard Corporate Contactless на 1 рік.

Акція «Бізнес-Драйв» діє до кінця 2020 року.

Ознайомтеся з детальними умовами акції для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб.

Поділитися сторінкою: