22.02.2021

Бізнес, що змінює країну: UKRSIBBANK ділиться КСВ практиками на міжнародному рівні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group поділився досвідом на міжнародному рівні і представив застосування кращих практик КСВ під час вебінару від CSR Black Sea.

Онлайн бесіда з представниками міжнародних КСВ організацій Armenian Marketing Association, CSR Azerbaijan, Economic Policy Institute Bulgaria, Global Compact Network Bulgaria, The CSR Agency Romania, CSR Turkey, CSR Ukraine включала виступ про адаптацію бізнесу в умовах боротьби з COVID-19 спікера від України, експерта із застосування КСВ практик в UKRSIBBANK.

«КСВ – це насамперед позитивний вплив на наше майбутнє. Справжній лідер на ринку має забезпечити відповідальність у відносинах зі співробітниками, клієнтами, громадами, суспільством, зосереджуючись на відповідальному ставленні до довкілля. Особливо це важливо в умовах ситуації, яка склалася у сфері охорони здоров’я, – розповіла Яніна Ольховська, директор з комунікацій, КСВ та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. – Окрім підтримки бізнесу ми опікуємося соціально важливими аспектами, тому зосередилися на підтримці медиків. Сьогодні, аби обмежити поширення коронавірусу, ми маємо об’єднати всі можливі зусилля. Це стосується як персональної відповідальності кожної людини, так і компаній, що працюють на ринку».

В рамках вебінару від імені банку Яніна Ольховська поділилася рекомендаціями компаніям, як зустрічати подібні форс-мажори надалі. Адже UKRSIBBANK завдяки попереднім напрацюванням оперативно зумів провести цифрову трансформацію, запровадив механізми гнучкості, які дозволили швидко адаптуватися до ситуації та спланувати алгоритм дій на майбутнє.

Зазначимо, UKRSIBBANK BNP Paribas Group став переможцем найактуальнішої номінації цього року «Ціль №3 – Міцне здоров’я і благополуччя» у конкурсі кращих практик КСВ за 2020 рік від Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine).

Поділитися сторінкою:

| 1.091 сек. | SQL -570 | 33.34MB