01.10.2021

Бізнес за її правилами: UKRSIBBANK разом з ЕВА підводить підсумки серії семінарів для підприємниць

UKRSIBBANK BNP Paribas Group спільно з European Business Association завершили серію онлайн семінарів Жіночого Клубу «Бізнес за її правилами – Her way of doing business».

З квітня по вересень UKRSIBBANK разом з EBA провели серію із 6 онлайн зустрічей з видатними жінками-лідерами, керівницями як великих міжнародних компаній, так і значущих.

«Жінки покликані створювати — з любові до власної справи народжуються мрії, які згодом перетворюються у бізнес. На цьому шляху важлива підтримка тих, хто вже досягнув успіху і може поділитися експертизою та знаннями. Адже круто бути впевненою у своїх діях та бізнесі. Для цього й створена програма «Women in Business», в рамках якої абсолютно безкоштовно підприємниці отримали доступ до кращих практик», — розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Кожна із запрошених експерток на семінарах «Бізнес за її правилами – Her way of doing business» ділилася власною історією успіху. Учасниці змогли поспілкуватися зі спікерами та дізнатися про важливі аспекти жіночого лідерства. Якщо ви не мали змоги подивитись зустрічі онлайн, пропонуємо переглянути записи:

  • Про феномен жіночого лідерства та як це допомагає протистояти викликам у реаліях побудови бізнесу, як встигнути зробити все задумане та бути максимально продуктивною за будь-яких обставин від Тетяни Лукинюк, екс-генеральної директорки Red Bull Ukraine.
  • Про побудову кар’єри, вміння приймати й впроваджувати зміни та як сила жіночого характеру поєднана з професіоналізмом допомагають протистояти викликам й створювати нове в нелегких умовах від Наталії Чернишової, генеральної директорки компанії Mars Ukraine.
  • Про офлайн та онлайн присутність брендів в Україні, косметичну індустрію, нові стандарти краси від Анни Запталової, генеральної директорки Yves Rocher Ukraine.
  • Про розвиток ринку фінансових технологій в Україні та особливості жіночого стилю управління в бурхливі економічні періоди від Альони Шевцової, засновниці та СЕО fintech-компанії LeoGaming.
  • Про жіноче лідерство в tech-сфері, визнання серед жінок-стартаперів в Європі та як здобути місце у рейтингу Forbes «30 Under 30» від Вікторії Рєпи, співзасновниці та СЕО BetterMe.
  • Про те, як перетворити маленьку родинну майстерню на відомий бренд від Аліни Качоровської, CEO Kacho Group, співзасновниці бренду взуття Kachorovska atelier.

Дивіться на нашому каналі записи виступів за посиланням

Нагадаємо, що інформаційна та консультаційна підтримка у вигляді навчальних та практичних семінарів – ключові напрямки програми підтримки жіночого підприємництва «Women in business» – «Жінки в бізнесі», заснованої UKRSIBBANK у 2019 році для підтримки та розвитку підприємницького потенціалу у жінок.

Послідовним кроком програми банку «Women in Business» став запуск серії юридичних відео-консультацій для українських підприємців середнього та малого бізнесу, які будуть цікавими та корисними для усіх клієнтів та тих, хто планує розвиток власної справи. Дізнавайтесь більше за посиланням

Поділитися сторінкою:

| 1.615 сек. | SQL -569 | 33.51MB