10.06.2016

Благодійна програма УкрСиббанку: реальна допомога впродовж 6 років

Протягом 6 років керівництво УкрСиббанку підтримує та активно впроваджує одну з найблагородніших благодійних програм — допомогу дітям, що народилися з синдромом Дауна. Саме вони більш за всіх потребують особливої уваги, щоб відчувати себе повноцінною частиною соціуму.

В рамках прес-конференції, що проводилася представниками банку та членами ВБО «Даун Синдром», підводилися підсумки багаторічної співпраці, а також обговорювалися інші соціальні та благодійні програми, які наразі реалізовуються.

Об’єднатися, щоб врятувати

Вже на початку 2010 року банк запровадив благодійну програму «Срібна монетка», яка стала успішним стартом нової доброї справи. Щорічно менеджери банку протягом трьох місяців інформували небайдужих клієнтів про добровільні внески в бокси для «сонячних» малюків. Охочих допомогти виявилося немало, і це не може не викликати гордість!

«Головною амбіційною метою нашого банку було не тільки зібрати кошти і допомогти тим, хто потребує підтримки, а й привернути увагу суспільства до проблеми дітей із синдромом Дауна», — говорить заступник Голови Правління УкрСиббанку Костянтин Лежнін. І, судячи з результатів, це вдалося! Якщо підсумувати загальні внески в благодійну скриньку, то за 6 років сума перевищила 1 700 000 гривень, а лише за 5 місяців 2016 року було зібрано приблизно 330 тисяч гривень.

Не зупиняючись на перших досягненнях, в 2012 році УкрСиббанк впровадив більш складну та глобальну ініціативу, щоб мати змогу допомагати хворим діточкам на постійній основі. Проект був пов’язаний з щоденними банківськими операціями клієнтів. Відповідно до правил, кожен міг відкрити додаткову картку «Срібна монетка» для будь-яких розрахунків. Зі своєї сторони банк щоквартально перераховував 1% власних коштів на рахунок ВБО «Даун Синдром» із загальної суми розрахунків клієнтів карткою «Срібна монетка». Завдяки цій програмі протягом 4-х років вдалося зібрати більш ніж півмільйона гривень на лікування та розвиток таких особливих дітей. Таким чином, загальна сума допомоги за весь період співпраці з 2010 по 2016 роки склала майже 2 300 000 гривень, і це тільки початок!

Очима тих, хто потребує допомоги

Зі слів президента ВБО «Даун Синдром» Сергія Кур’янова, за останні роки ставлення до хворих на страшний недуг дітлахів докорінно змінилося. Українське суспільство осмислює важливість та глобальність проблеми та впевнено крокує в пошуку вирішення цього питання в межах країни. В свою чергу, благодійна фінансова підтримка клієнтів УкрСиббанку допомогла й продовжує допомагати сотням дітей. Завдяки зібраним пожертвам вдається реалізовувати коштовні лікувальні та соціальні заходи, спрямовані на покращення рівня життя хворих малюків.

Звісно, що є багато пунктів, над якими потрібно працювати, щоб покращувати систему ставлення до особливих маленьких українців в цілому, але й те, що вже зроблено — неабиякий прогрес! Маргарита Карпова, директор з програм Центру раннього розвитку ВБО «Даун Синдром», розповіла, що Центр раннього розвитку для «сонячних малюків» постійно надає допомогу більш ніж 100 дітлахам. Щороку до них приєднується приблизно 40 дітей, з якими працюють досвідчені соціальні спеціалісти, логопеди та психологи.

Шляхетні цілі та результати, якими можна пишатися

Благодійність — це велика справа майбутнього, і саме тому з 2016 року в УкрСиббанку стартує новий проект. Комітет із питань благодійної діяльності, який очолила Тетяна Шишлова, став наступним кроком на шляху ефективного управління соціальним інвестуванням. Така організація — це можливість керувати фінансовими потоками з урахуванням особливостей соціально-економічного розвитку та потреб різних груп населення.

Найбільш пріоритетними в роботі комітету стануть три основні напрямки діяльності:

  • допомога дітям;
  • охорона здоров’я;
  • медичні акції.

Поділитися сторінкою:

| 1.221 сек. | SQL -578 | 33.13MB