22.01.2020

BNP Paribas – №1 Французький банк та №3 у світі у списку «100 глобальних найбільш стійких корпорацій»

BNP Paribas — головний акціонер UKRSIBBANK шостий рік поспіль входить у рейтинг «100 глобальних найбільш стійких корпорацій»«Global 100 Most Sustainable Corporations», який щороку оприлюднюється канадським журналом Corporate Knights — «Корпоративні лицарі» з нагоди відкриття Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

Вперше BNP Paribas увійшов у перелік «100 глобальних найбільш стійких корпорацій» у 2015 році. За цей час банк піднявся на 50 «сходинок» і наразі обіймає 31 місце серед усіх глобальних найбільш стійких компаній у світі. Завдяки відмінним результатам BNP Paribas став №1 серед французьких банків, №2 європейський банк і №3 банк у світі (серед 427 банків, що оцінювалися).

Цього року група BNP Paribas досягла особливого успіху в галузі соціальної відповідальності (охорона здоров’я та безпека, пенсійні внески, гендерна рівність у Раді директорів…) та розвитку фінансових продуктів та послуг із позитивним впливом. Крім того, інтеграція Групою індикаторів КСВ високо оцінена експертами рейтингу. Це той елемент, який суттєво виділяє Групу у банківському секторі.

«Ми пишаємось тим, що вже шостий рік входимо до переліку «100 глобальних найбільш стійких корпорацій». Постійні гарні результати у щорічному міжнародному рейтингу «Corporate knights» підкреслюють рішучість BNP Paribas виконувати свої зобов’язання бути відповідальним банком, а також ефективність дій Групи для досягнення екологічних, соціальних та управлінських цілей», — підкреслила Лоренс Пессе, Керівник корпоративної соціальної відповідальності BNP Paribas Group.

У рейтинг Global 100 Most Sustainable Corporations увійшли компанії зі всього світу, які найбільше сприяли сталому розвитку і досягли успіху у збалансуванні фінансових показників із корпоративною соціальною відповідальністю.

Для складання рейтингу 2020 рік «Corporate knights» дослідив

7 395 компаній
, що публічно котируються, з валовим доходом мінімум 1 мільярд доларів за 2018 фінансовий рік. Компанії оцінювалися за 21 показником.

Поділитися сторінкою: