07.12.2020

BNP Paribas досягає у 2020 році значного прогресу в індексах стійкості Dow Jones у світі та Європі

BNP Paribas — основний акціонер UKRSIBBANK — підтверджує свою позицію серед лідерів банківського сектору у світі та Європі, потрапляючи в топ 7% оцінюваних банків (глобально 254 банків). З загальним балом 81/100 BNP Paribas демонструє у 2020 році безперервний прогрес в річному позафінансовому рейтингу SAM – нині частина S&P Global.

Індекси стійкості

BNP Paribas, таким чином, внесений до списку Індексів стійкості Dow Jones* Світ та Європа.

У 2020 році лише 25 банків із 199 оцінених були відібрані до світового індексу та лише 10 із 34 до європейського.

Основні покращення з року в рік стосуються областей «Розвиток людського капіталу» (+25 балів), «Інформаційна безпека та кібербезпека»(+17 балів), «Трудова практика» (+15 балів) та «Управління ризиками та кризами» (+8 балів). Політика Групи у галузі оподаткування, корпоративного управління, кодексів поведінки та сприяння дотриманню прав людини отримала кращі оцінки у 2020 році.

Цього року BNP Paribas підтверджує своє лідерство в екологічному та соціальному вимірах оцінки, де позиціонує себе відповідно до рейтингу 2% та 4% банків, що оцінюються.

З оцінками 100/100 Група особливо добре працює в таких галузях, як «Суттєвість» (стратегія, яка узгоджується з питаннями сталого розвитку, які вважаються найбільш важливими для її діяльності та зацікавлених сторін), «Звітність про довкілля» та «Соціальна звітність», «Клімат стратегія» та «Фінансова інклюзія».

Більше інформації за посиланням.

*Створені спільно S&P Dow Jones Indices та SAM, індекси стійкості Dow Jones (DJSI) — це сімейство найкращих у своєму класі орієнтирів для інвесторів, які бажають відобразити міркування щодо стійкості в своїх інвестиційних портфелях.

Поділитися сторінкою:

| 1.426 сек. | SQL -578 | 33.67MB