12.05.2020

BNP PARIBAS GROUP: фінансовий результат на 31 березня 2020

Рада директорів BNP Paribas — основного акціонера UKRSIBBANK — провела зустріч 4 травня 2020 року. Засідання проходило під головуванням Жана Люм’єра, Комісія розглянула результати діяльності Групи за перший квартал і схвалила фінансову звітність 2020 року.

1 квартал 2020: Відмінні бізнес результати за квартал в умовах кризи охорони здоров’я

Хороший дохід попри критичні ринкові потрясіння наприкінці кварталу

Дохід: -2.3% у порівнянні з першим кварталом 2019 +2.8% виключаючи вплив кризи в сфері охорони здоров’я в першому кварталі

2020 (-568 млн €)

Значне зменшення операційних витрат згідно плану
Операційні витрати: -3.5% у порівнянні з першим кварталом 2019

Збільшення операційного доходу
Операційний дохід: +1.3% у порівнянні з першим кварталом 2019

Збільшення витрати на резервування, пов’язані з кризою охорони здоров’я
Витрати на резервування 67 базисних пунктів, з яких 23 базисні

пункти (502 млн €)
пов’язані з кризою охорони здоров’я

Хороші результати в напрямку досягнення цілей 2020, за виключенням впливу кризи в сфері охорони здоров’я

Чистий прибуток:

1,282 млн €
(-33.2% у порівнянні з першим кварталом 2019) +6.7% виключаючи вплив кризи в сфері охорони здоров’я

Стійкий баланс:

Показник CET1: 12.0%

Багато країн світу, які постраждали від пандемії в боротьбі з Covid-19, вжили заходів охорони здоров’я для захисту своїх громадян та уповільнення поширення вірусу. Економічні та соціальні наслідки були значними.

BNP Paribas вступив у цю кризу, скориставшись диверсифікованою та стійкою бізнес-моделлю, з надійною фінансовою структурою (коефіцієнт CET1 12,1% та наявним резервом ліквідності 309 мільярдів євро станом на 31 грудня 2019 року), структурною диверсифікацією ризиків та чітким управлянням ризиками. Довгострокові відносини з клієнтами лежать в основі моделі управління та інтегрують використання високоефективних цифрових рішень.

З позиції надійності, BNP Paribas в ці складні часи мобілізує свої сили та команди для підтримки індивідуальних, корпоративних та інституційних клієнтів.

Таким чином, Група за дуже короткий проміжок часу вжила заходів з охорони здоров’я для захисту здоров’я своїх працівників та надання всіх послуг, необхідних для постійного функціонування економіки, розширюючи потенціал своїх мереж інформаційних технологій та модернізуючи ресурси з кібербезпеки. Суб’єкти та їх працівники мобілізуються у всіх структурах та географіях для просування та швидкого впровадження конкретних рішень, необхідних для підтримки економічних суб’єктів та громадянського суспільства.

Зазначимо, Група продемонструвала дотримання своїх зобов’язання перед суспільством та підтримала лікарні та медичні дослідження, вразливих осіб, молодь — понад 50 мільйонів євро виділили на допомогу у 35 країнах; понад 100 млн інвестицій — на підтримку малого та середнього бізнесу та галузі охорони здоров’я.

Поділитися сторінкою:

| 1.219 сек. | SQL -574 | 32.93MB