26.01.2018

BNP Paribas – найстійкіший європейський банк

BNP Paribas (головний акціонер UKRSIBBANK) — №1 європейський банк у списку «100 найбільш стійких корпорацій у світі» — «Global 100 Most Sustainable Corporations».

У 2018 році BNP Paribas учетверте увійшов до переліку «100 найбільш стабільних корпорацій у світі» — «Global 100 Most Sustainable Corporations» від журналу Corporate Knights, видання якого щороку збігається з відкриттям Всесвітнього економічного форуму у Давосі.

«Це найкращий результат, досягнутий BNP Paribas від тоді, як ми уперше з’явилися у рейтингу 100 найбільш стабільних корпорацій у 2015 році. Ми дуже пишаємося, що увійшли в міжнародний рейтинг як міжнародний банк під №2 і ми є єдиним французьким банком. Прогрес, який ми зробили, є доказом позитивних зусиль банку для досягнення екологічних, соціальних та управлінських цілей”, — повідомила голова Корпоративної Соціальної Відповідальності BNP Paribas Group Лоуренс Пеcсе

Corporate Knights — «журнал для чистого капіталізму (the magazine for clean capitalism)», є незалежними медіа у галузі дослідження та фінансової інформації в Торонто.

У індексі «Global 100 Most Sustainable Corporations» названі сотні компаній по всьому світу, які найбільше сприяли сталому розвитку та яким вдалося збалансувати фінансові показники з корпоративною та соціальною відповідальністю. Для рейтингу 2018 Corporate Knights оцінили 7425 компаній на основі 17 показників ефективності. Більше інформації ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

Поділитися сторінкою: